Współpraca

Zastanawiasz się w jakich obszarach możemy współpracować? Już spieszymy z odpowiedzią:

bezPośrednik – to cykl artykułów, w których pośrednicy opowiadają prawdziwe historie ze swojej pracy. Z nich czytelnicy dowiadują się, jak ważne jest korzystanie z usług profesjonalnych pośredników nieruchomości  i co może się zdarzyć bez ich pomocy.  Chcesz dołożyć swoją cegiełkę w tworzeniu pozytywnego wizerunku pośrednika w obrocie nieruchomościami? Napisz do nas!

chit chat – czyli krótkie wywiady z pośrednikami. W zamyśle tego projektu przyświecały nam dwa cele. Po pierwsze w codziennym pędzie jest to chwila, w której pośrednik może zatrzymać się i oddać refleksji na temat swojej pracy. O tym gdzie jest, a gdzie zmierza. Po drugie wywiad ten spełnia funkcje poznawcze. Możecie na przykład przeczytać jak inni pośrednicy zaczynali karierę, co robią, za co lubią swoją pracę, jakie są ich plany… A może nie chcesz tylko czytać o innych? Daj się poznać! Zatrzymaj się na chwilę i odpowiedz na trzy krótkie pytania. Zapraszamy!

wypowiedzi w artykułach – pewnie wiesz, że nasze artykuły nie tylko prezentujemy na naszej stronie? Można je czytać na stronach serwisów informacyjnych i branżowych (m.in. Onet.pl, rp.pl, pb.pl) oraz w dziennikach ogólnopolskich (Rzeczpospolita, Gazeta Wybrocza, Puls Biznesu). Często prosimy o wsparcie merytoryczne, bądź o komentarz na dany temat naszych partnerów biznesowych. Jest to świetna okazja na promocję swojej osoby lub firmy.

A może masz własny pomysł na współpracę? Jesteśmy otwarci! Śmiało pisz do nas!

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij