NewsPośrednicy

Święto najlepszych w branży: uroczysta kolacja z Liderami Nieruchomości Otodom

Najlepsi z najlepszych, okazja do świętowania i urokliwa architektura – tak podsumować można spotkanie z tegorocznymi zwycięzcami konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2021! Laureaci oraz zespół Otodom mogli celebrować wspólnie te chwile, podczas uroczystej emisji gali w restauracji The Time w Poznaniu. Był to wyjątkowy wieczór, nie tylko z powodu tak ważnej w branży nieruchomości nagrody jaką jest tytuł Lidera, ale i spotkania na żywo, którego zabrakło z powodu pandemii rok temu. 

Finał konkursu Lider Nieruchomości to dla nas zawsze szczególne wydarzenie: nie tylko możemy wyłonić tych najlepszych w branży, poznać ich wizję i podejście do pracy z klientem, ale też przede wszystkim wspólnie działać na rzecz podnoszenia jakości usług agentów  i edukacji branży  z najlepszych praktyk, jakie powinny stać się inspiracją dla całej branży. . W tym roku finał był dla nas wyjątkowy z kilku powodów: po raz pierwszy sięgnęliśmy po tak zaawansowane technologie. Galę nagrano w najnowocześniejszym studio XR TVN, w którym wcześniej realizowane było m.in. Euro 2020.

Technologiczna doskonałość

Sami zachęcamy agentów, by sięgali po najnowsze możliwości technologiczne i rozwiązania, które zapewnią im przewagę – nic więc dziwnego, że i my sami, chcieliśmy wykorzystać potencjał tkwiący w technologii. Dlatego do produkcji gali wykorzystaliśmy XR czyli Extended Reality, technologię która umożliwia swobodne łączenie światów – realnego i cyfrowego – i może przenieść widza oraz uczestnika w dowolne miejsce na świecie. Dzięki temu mogliśmy pozwolić sobie na niedostępny w zwykłym studiu rozmach: uczestnicy przyjmowali statuetki na naszpikowanej technologią scenie, a część widowiska była generowana poza ich oczami dzięki oprogramowaniu i silnikom wykorzystywanym m.in. w najnowszych grach komputerowych. W ten sposób osiągnęliśmy efekty, które wykorzystują światowi producenci filmowi.

Bezcenna wartość: spotkanie na żywo

Oczywiście, nie tylko technologia sprawiła, że atmosfera podczas wręczenia statuetek była niepowtarzalna. Galę poprowadziła znana z wielu wystąpień Omenaa Mensah wraz z Marcinem Kaweckim, General Manager Otodom. Ale to przede wszystkim nasi finaliści i możliwość poznania ich na żywo, uściśnięcia dłoni i gratulacji wyrażonych twarzą w twarz, było dla nas najważniejszym momentem finału konkursu i nagrodą za wiele miesięcy intensywnej pracy nad Liderem Nieruchomości.

Z laureatami spotkaliśmy się podczas uroczystej kolacji połączonej z emisją gali wręczenia statuetek, która odbyła się w klimatycznym wnętrzu restauracji The Time przy ul. Młyńskiej 12. Restauracja znajduje się w  odrestaurowanej kamienicy z XIX wieku, która zachwyca architektonicznymi detalami, przestronnym dziedzińcem i pięknym designem, co idealnie dopełniało uroczystą atmosferę. W końcu kto, jak nie przedstawiciele branży nieruchomości, doceni stylowe wnętrze w doskonałej lokalizacji?

Rozmowy i tańce

Co wyróżnia dobrego agenta nieruchomości? Przede wszystkim musi on lubić ludzi i potrafić snuć fascynujące opowieści o domach i mieszkaniach i te cechy nasi Liderzy udowodnili podczas kolacji. Okazało się jednak, że są oni również fantastycznymi tancerzami, co udowodnili na parkiecie. Swoje nowe tytuły uczcili w szampańskim nastroju, by zebrać siły i energię do kolejnych projektów. Bo chociaż najtrudniejsze za nimi, to wspólnie z tegorocznymi Liderami Nieruchomości podejmiemy jeszcze szereg działań i inicjatyw, by rynek nieruchomości wciąż się rozwijał i profesjonalizował, a sama profesja zawodu agenta była postrzegana pozytywnie i by każdy klient wiedział jaką wartość dostarcza współpraca z profesjonalnym agentem nieruchomości.

A już niebawem kolejna edycja konkursu – to oznacza, że już teraz agencje z całej Polski pracują na to, by za rok móc zawalczyć o tytuł i statuetkę Lidera. Dane, które mają wpływ na zwycięstwo w konkursie, zbierane są przez cały rok, więc by dołączyć do najlepszych w branży, trzeba intensywnie pracować 365 dni w roku. Liczymy, że z roku na rok, ambitnych agencji, które zechcą zawalczyć o ten tytuł będzie coraz więcej, a tym samym poziom świadczonych usług będzie nieustannie wzrastał.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy i z dumą przedstawiamy tegorocznych zwycięzców:

⭐ Nowodworski Estates – kategoria ogólnopolska

⭐ Ale Chata – woj. dolnośląskie

⭐ Dom Expert – woj. kujawsko-pomorskie

⭐ BIG CITY BROKER – woj. lubelskie

⭐ Nieruchomości Skorecki – woj. lubuskie

⭐ TGN Nieruchomości – woj. łódzkie

⭐ M3N Biuro Nieruchomości  – woj. małopolskie

⭐ Agencja Nieruchomości White Lion Investments – woj. mazowieckie

⭐ Król Kredyty, Nieruchomości – woj. opolskie

⭐ Doradzamy Nieruchomości – Premium Real Estate Agency – woj. podkarpackie

⭐ Północ Nieruchomości – woj. podlaskie

⭐ White Wood Nieruchomości –  woj. pomorskie

⭐ WGN Nieruchomości Sosnowiec – woj. śląskie

⭐ Properco.pl Nieruchomości Kielce – woj. świętokrzyskie

⭐ Good Life Estates –  woj. warmińsko-mazurskie

⭐ Manufaktura Mieszkań – woj. wielkopolskie

⭐ ANKAM Nieruchomości– woj. zachodniopomorskie

Zapraszamy także obejrzenia gali: Finał Lidera Nieruchomości
oraz fotorelacji z kolacji z laureatami konkursu:

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Zamknij