DeweloperzyPośrednicy

Nadchodzi nowy rynek najmu. Magazyn Lighthouse bierze pod lupę wynajem

Jak wygląda nowe oblicze najmu?
Czy to nisza na którą powinni zwrócić uwagę agenci i deweloperzy?
Kim w ogóle są polscy najemcy?


Na te, i wiele innych pytań, znajdziesz odpowiedź w najświeższym wydaniu
magazynu Lighthouse.

Najświeższe dane, prognozy ekspertów i praktyczne porady

Piąty numer Magazynu Lighthouse przydatne wskazówki i najlepsze praktyki od doświadczonych ekspertów, najważniejsze trendy i rynkowe perspektywy, dane z najnowszych badań Otodom, dzięki którym lepiej zrozumiesz, kim jest i czego szuka klient zainteresowany najmem.

W piątym numerze Lighthouse wiedzą i doświadczeniem dzielą się eksperci:

  • Patron numeru, dr Adam Czerniak przygląda się kształtowi dzisiejszego rynku najmu w Polsce, bada perspektywy jego rozwoju, potrzeby polskich najemców i związane z tym szanse dla branży.
  • Radca prawny, Piotr Dobrowolski podpowiada, w jaki sposób właściciel może zabezpieczyć swoje mieszkanie, niwelując obawy związane z najmem.
  • Katarzyna Kuniewicz i Przemysław Chimczak-Bratkowski naświetlają potencjalne skutki, jakie niesie dla branży rozwój funduszy inwestycyjnych.
  • Praktycy Paweł Fludra oraz Agnieszka i Michał Łukaszewscy opowiadają, jak wygląda profesjonalna obsługa procesu najmu od kuchni oraz na co zwracać szczególną uwagę w tym obszarze pracy agenta.

Praktyczne rady i informacje znajdziesz również w stałych rubrykach

  • W rubryce „Kim jest Twój klient?” na podstawie najnowszych badań Otodom pokazujemy, jaki stosunek do najmu i własności mają Polacy.
  • W rubryce „Świeże dane” przyglądamy się sytuacji na rynku najmu w obliczu pierwszego miesiąca wojny w Ukrainie.
  • W rubryce „Zgodnie z prawem” zwracamy uwagę na formalności przy zawieraniu umowy najmu z obcokrajowcami i proponujemy gotowe wzory dokumentów w języku polskim i ukraińskim.

Finałowa gala konkursu Lider Nieruchomości Otodom

W najnowszym numerze Lighthouse w wyjątkowy sposób uczciliśmy finał konkursu Lider Nieruchomości. Lider Nieruchomości Otodom to prestiżowa nagroda przyznawana w ramach pierwszego i jedynego tego rodzaju konkursu w branży. Jego celem jest wyłonienie najlepszych agencji nieruchomości oraz promowanie wśród nich dobrych praktyk. Dzięki temu Otodom wzmacnia pozytywny wizerunek agentów oraz wspiera profesjonalizację rynku nieruchomości w Polsce.

1 kwietnia, podczas uroczystej gali w studiu TVN, już po raz czwarty wyłoniono najlepszych z najlepszych, którzy nagrodzeni zostali w 17 kategoriach: w regionalnych – dla najlepszej agencji nieruchomości w każdym województwie, oraz ogólnopolskiej – dla najlepszej agencji nieruchomości działającej na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z finału. A kulisy uroczystej kolacji opisaliśmy w poniższym artykule: Święto najlepszych w branży: uroczysta kolacja z Liderami Nieruchomości Otodom – Blog Otodom.

Magazyn Lighthouse w formie online możesz pobrać z naszej strony: Wyrusz z Otodom w inspirującą podróż po rynku nieruchomości!

Tagi
Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Zamknij