News

Obido wprowadza się do Grupy OLX

Takie połączenie sił, to wspaniała nowina dla wszystkich uczestników rynku! Jak pisze PULS Biznesu “Eksperci oceniają, że to dobry ruch na bardzo konkurencyjnym rynku”. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam do tekstu poniżej!

Obido – chyba nie trzeba przedstawiać, każdy zna!

Obido to spółka technologiczna, która z powodzeniem działa na rynku od 5 lat i tworzy innowacyjne rozwiązania dla rynku nieruchomości. Jednym z produktów Obido jest platforma, która dzięki zaawansowanym algorytmom, wspomaganym przez sztuczną inteligencję, pozwala skutecznie łączyć deweloperów i klientów poszukujących nowych mieszkań.

W 2019 i 2020 Obido uznane zostało przez Deloitte za jedną z dwudziestu najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w naszej części świata. Mamy nadzieję, że dzięki połączeniu sił będzie Wam dostarczać innowacyjne produkty, które zapewnią Wam sukcesy w biznesie.

Skąd pomysł na współpracę?

Obido dołącza do OLX Group, tak od wczoraj nadają media. Korzyść jest obopólna. Wszyscy cieszymy się na współpracę, wymianę doświadczeń, wspólne tworzenie i rozwijanie usług dla naszych klientów!

 Obido wpisuje się w nasze strategiczne plany rozwoju rynku pierwotnego, który odpowiada za 45% wartości rynku mieszkaniowego w Polsce. Dzięki transakcji zwiększymy specjalizację w segmencie nowych mieszkań i domów. Wymagania klientów deweloperów oraz samych deweloperów są bardzo wysokie i zróżnicowane. Obido będzie doskonałą odpowiedzią na to wyzwanie.  – podkreśla Monika Rudnicka, General Manager Real Estate Europe w OLX Group

– Misją Obido jest stworzenie nowego standardu w poszukiwaniu mieszkania lub domu, aby było ono maksymalnie efektywne, przyjemne i naturalne. Dzięki transakcji będziemy mogli jeszcze lepiej ją realizować. Pozwoli nam na umocnienie pozycji w Polsce, a w przyszłości może umożliwić ekspansję na rynki zagraniczne. – podkreślają Marian Bruliński i Paweł Gniadkowski – założyciele obido.

Dlaczego to dobrze dla całego rynku nieruchomości?

Obido i Otodom naturalnie się uzupełniają. Platformy dla klienta działają i będą działać niezależnie. Dzięki temu odpowiadamy na różne potrzeby klientów i docieramy do nich na innych etapach poszukiwania nieruchomości. Reasumując: razem, dajemy najlepsze pokrycie ścieżki zakupowej klienta w Polsce, mamy pewną grupę unikalnych, niepowtarzających się klientów.

Dzieje się! Wiemy, że ostatnio dużo nowości u nas. Wszystkie te zmiany są podyktowane chęcią rozwoju, profesjonalizacji i dostarczaniem Wam jak najlepszych usług.

Jeżeli macie pytania to chętnie na nie odpowiemy!

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij