News

Certyfikat najemcy: nowa usługa w Otodom

Najemcy są różni, czasy są dziwne, a właściciel mieszkania chce od Ciebie zapewnienia, że otrzyma zapłatę za wynajem. Co zrobić by zweryfikować najemce i przedstawić właścicielowi poświadczenie finansowe? Ta usługa pomoże Ci w tym. Zobacz!

Pewny najemca, czyli jaki?

Zapewne nie raz słyszałeś od właścicieli, całą listę oczekiwań wobec najemcy. Natomiast od osoby, która chce wynająć mieszkanie, że nie ma się czego obawiać, że ma środki, że będzie płacić w terminie. To trudne zadanie, by pogodzić interesy jednej i drugiej strony, a dodatkowo zrobić to szybko, bezproblemowo i profesjonalnie. W tym może pomóc Ci Certyfikat Najemcy:

  • nie przejmujesz się formalnościami i ryzykiem związanym z przetwarzaniem wrażliwych danych osobowych,
  • budujesz swój wizerunek profesjonalisty na rynku nieruchomości weryfikując najemców standardem rynkowym,
  • masz dostęp do ponad 300 mln sprawdzonych informacji dotyczących terminowości opłacania zobowiązań przez Polaków.

Certyfikat Najemcy, którego partnerem technologicznym jest Simpl.rent zebrał już dobre opinie w mediach:

Brzmi dobrze? Czytaj dalej!

Co zyskujesz dzięki Certyfikatowi Najemcy?

  1. Minimalizujesz ryzyko najmu – wypłacalny najemca to podstawa bezpiecznego najmu. A dzięki Certyfikatowi Najemcy masz dostęp do nowoczesnych narzędzi używanych przez banki i telekomy.
  2. Krępujące pytania – nie musisz wypytywać o sytuację finansową najemcy, co bywa niekiedy niezręczne dla jednej i drugiej strony.
  3. Buduj swoją pozycję profesjonalisty – w oczach właściciela będziesz nowoczesnym profesjonalistą. Proces weryfikacji załatwisz całkowicie online, nie narażając nikogo na niebezpieczeństwo. Nie musisz się znać na formularzach i scoringach, Certyfikat Najemcy wszystko załatwi za Ciebie.
  4. Koniec papierkowej roboty – nie musisz przejmować się w tym obszarze RODO, PSD2, czy zbieraniem danych. To wszystko załatwia za Ciebie…Tak! Certyfikat Najemcy!

Co weryfikuje Certyfikat Najemcy?


Zastanawiasz się czy to bezpieczne? Partnerem technologicznym jest Simpl.rent: “Przykładamy szczególną uwagę do ochrony Twoich danych. Wszystkie dane są szyfrowane podczas transmisji za pomocą połączenia SSL z wykorzystaniem 2048-bitowego klucza. Dane osobowe przetwarzane są tylko na potrzeby wskazanego procesu i nie są nigdzie udostępniane. Ponadto, jedną z procedur bezpieczeństwa jest regularne usuwanie wrażliwych danych z naszej bazy danych. Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego nasze oprogramowanie zbudowaliśmy na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach od firmy Google”. Podobnie działają banki i inne tego rodzaju instytucje.

40% rabatu dla klientów Otodom!

Ile to kosztuje? Jeżeli masz konto w Otodom to ta cena jest dużo niższa. Aż 40% rabatu na Certyfikat Najemcy dla klientów Otodom.

Jak to działa? Jak to zrobić?

Każdy klient Otodom ma 40% zniżki, wystarczy wejść na stronę https://simpl.rent/otodom/


Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ >>> Zapraszamy do skorzystania, a w razie pytań, śmiało je zadawajcie, czekamy.

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij