DeweloperzyNewsPośrednicy

Porady prawne dla pośredników i deweloperów – skorzystaj z rabatu od Otodom

Dla klientów nabywających nieruchomość kwestie prawne często bywają skomplikowane, co rodzi serię pytań. Najczęściej osobą pytaną jest pośrednik lub przedstawiciel biura sprzedaży dewelopera. Niektóre kwestie wymagają jednak konsultacji z prawnikiem. Dlatego też Otodom wprowadza usługę LEXNONSTOP, czyli atrakcyjny rabat dla pośredników i deweloperów.

Według badania „Wizerunek zawodu pośrednika nieruchomości” przeprowadzonego przez Otodom co czwarty ankietowany jest zdania, że pośrednik zapewnia osobie sprzedającej nieruchomość doradztwo prawno-podatkowe. Z kolei prawie 50% pytanych sądzi, że pośrednik zapewnia osobie kupującej pomoc w sprawdzeniu stanu prawnego nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz ułatwiając pracę agentom i deweloperom współpracującym z Otodom, startuje specjalna oferta porad prawnych LEXNONSTOP. Za każde zapytanie online klienci biznesowi Otodom zapłacą tylko 45 zł.

40% rabat możecie uzyskać wpisując indywidualny kod w odpowiednie, przypisany do danego biura nieruchomości lub dewelopera. Skontaktuj się z opiekunem by uzyskać kod:

Dzięki temu rozwiązaniu klient otrzyma rzetelną i profesjonalną poradę prawną od swojego pośrednika bez konieczności poszukiwania porad w internecie, wśród znajomych, czy zasięgania rady u zaprzyjaźnionego prawnika mówi Jakub Kląskała z Otodom. – Platforma LEXNONSTOP jest dostępna dla pracowników biur nieruchomości i deweloperów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje wygodę i szybkość w zadawaniu pytań. Dodatkowa średni czas odpowiedzi na takie pytanie wynosi 20 godzin i 15 min – dodaje Jakub Kląskała.

Platforma LEXNONSTOP to stały dostęp online do porad prawnych realizowanych przez wyspecjalizowane kancelarie. Na pytania zadawane przez klientów odpowiada 50 prawników z 19 kancelarii w całej Polsce, w tym z: Poznania, Wrocławia, Szczecina, Gdyni, Opola, Lublina i Kielc. Wśród współpracujących z platformą kancelarii znajdziemy: Kancelarię Adwokacką Pauliny Skoniecznej-Masternak, Kancelarię Radcy Prawnego Anety Pietrzak, Kancelarię Radcy Prawnego Tomasza Dauermana. Porady są udzielane ze wszystkich gałęzi prawa np. cywilne, spadkowe, rodzinne, karne, mieszkaniowe. Wobec tego można zasięgnąć opinii nawet z prawa pracy lub dopytać o interpretacje zapisów wykorzystania tarczy antykryzysowej

Zależy nam na tym, aby pośrednicy i deweloperzy współpracujący z Otodom mogli bez problemu odpowiadać na pytania klientów i rozwiewać ich wątpliwości – nawet jeśli dotyczą one specjalistycznych prawnych zagadnień. Dzięki temu zainteresowany uniknie błędnych decyzji i będzie miał pewność, że otrzymał poradę od profesjonalisty, a pośrednik zbuduje pozytywny wizerunek w jego oczachpodkreśla Jakub Kląskała z Otodom.  

Jak podaje LEXNONSTOP 66,33% zgłoszeń rozwiązanych zostaje po pierwszym kontakcie. Pozostałe 33,67% to z reguły bardziej skomplikowane zapytania, które są kontynuowane według ścieżki zaproponowanej przez prawnika. 

Aby otrzymać kody zniżkowe na usługi gwarantowane przez platformę LEXNONSTOP wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem z Otodom.

Tagi
Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij