NewsPośrednicy

Coraz więcej spacerów wirtualnych na Otodom- bezpłatne wypożyczanie kamer

Pierwsze 50 kamer do spacerów wirtualnych już jest u biur nieruchomości. W ramach projektu #zdalnyagent wspieramy biura między innymi wypożyczając bezpłatnie kamery 3D. Jak to wygląda? Po co to robimy? O tym w poniższym artykule – zapraszam.

Zrobienie spaceru wirtualnego – prosta sprawa

Tak prosta sprawa, że aż jest to wręcz niemożliwe :) Po prostu wchodzisz na stronę https://zdalnyagent.otodom.pl/ i rezerwujesz kamerę. Kurier Ci ją dostarcza, a Ty robisz wirtualne spacery nieruchomości, które masz w swojej ofercie, by później je zamieścić w ogłoszeniach na Otodom. I to wszystko jest bezpłatne. Warunek? Masz konto biura nieruchomości w naszym serwisie.

Warto wspomnieć, że zakup tych kamer i bezpłatne tworzenie spacerów nie byłby możliwe, gdyby nie wsparcie Asari i Evryplace. Przy okazji zapraszamy na LIVE, z którego dowiecie się jak profesjonalnie zrobić taki spacer. Więcej tutaj>>

Pytacie czy wirtualny spacer sprzedaje? Jedni mówią, że tak, inni że niemożliwe. Moim zdaniem jedno jest pewne – jest to kolejna forma, która wyróżnia ofertę biur nieruchomości od ofert zamieszczonych przez klientów indywidualnym. Zatem z pełną odpowiedzialnością jestem zdania, że wirtualne spacery budują pozytywny wizerunek pośrednika i w oczach poszukującego lub tego, co sam wystawia, zyskujecie na profesjonalizmie.

Chcesz bezpłatnie wypożyczyć kamerę? Zarezerwuj ją tutaj >>

Pierwsze 50 biur wypożyczyło już kamery…

Już pierwsze biura zaczęły pracę z wypożyczonymi kamerami. Jak im idzie?

Coraz więcej ofert z wirtualnymi spacerami

Dziękujemy za wprowadzanie nowych ofert z wirtualnymi spacerami na Otodom. Jak wiecie, mocno teraz promujemy wśród poszukujących możliwość sprawdzenia nieruchomości bez konieczności wychodzenia z domu. Widzimy, że to przynosi skutek. Widzimy, że właśnie na takich ofertach jest coraz większy ruch i liczymy, że będziecie jeszcze więcej tworzyć takich spacerów, a Wasi klienci będą mogli dokładnie przyjrzeć się nieruchomości zanim się z Wami skontaktuje – jak to niektórzy z Was mówią “mniej apaczy”.

Chcesz bezpłatnie wypożyczyć kamerę? Zarezerwuj ją tutaj >>

Tagi
Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij