News

Wokół szczytów w szczytnym celu

Zapierające dech w piersiach widoki, spory wysiłek, a na koniec olbrzymia satysfakcja. To wszystko ważne, lecz najważniejsze tego dnia było coś innego: niesienie pomocy. O czym mowa? O piątej już edycji charytatywnego rajdu Tour de Tatry, w którym pośrednicy nieruchomości pokonują 200 km wokół tatrzańskich szczytów, jednocześnie pomagając choremu Marcelowi.

To była już 5. edycja Tour de Tatry

1 km w nogach – 1 zł na koncie

– Zasady są proste – tłumaczy Dariusz Siwierski z Bestate, organizator imprezy. – Każdy kilometr przejechany przez uczestnika rajdu to 1 zł na rzecz Marcela, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa i potrzebuje środków na rehabilitację. Ten 9-latek w miarę możliwości także stara się żyć aktywnie. Jak przekonuje, w ubiegłym roku na swoim trzykołowym rowerze pokonał łącznie 130 km.

Wśród uczestników rajdu w tym roku, oprócz pośredników z całej Polski, znalazł się także tata Marcela. Wszyscy mieli nie lada wyzwanie – na rowerach szosowych pokonać 200 km. Mimo takiego poziomu trudności chętnych nie zabrakło. Na trasie pojawili się też kibice, którzy gromadzili się w zorganizowanej przez Otodom strefie chill out, która znajdowała się przy starcie i mecie. Kibice mogli wypocząć na leżakach lub uwolnić pokłady kreatywności m. in. kolorując ekologiczne torby. Najpopularniejszy serwis nieruchomości pomagał też w działaniach promocyjnych związanych z wydarzeniem.

Uczestnicy Tour de Tatry 2019

Pomoc i integracja

– Włączyliśmy się w tę akcję, ponieważ spodobała nam się oddolna inicjatywa rajdu. Kibicujemy nie tylko Marcelowi, ale dobrze życzymy także wszystkim imprezom służącym integracji środowiska pośredników. To, że przedstawiciele branży w tak pomysłowy sposób wspólnie pomaga nie uszło naszej uwadze. Sami się jednak zdziwiliśmy, ilu jest byłych kolarzy i rowerowych zapaleńców wśród agentów nieruchomości. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach śmiałków będzie jeszcze przybywać – komentuje Dorota Dwornik z Otodom.

Serwis ten również organizuje wydarzenia, podczas których przedstawiciele branży mogą się spotkać i zintegrować. Wśród nich są doroczne Spotkania Liderów Nieruchomości oraz odbywające się w wielu miastach szkolenia z cyklu Akademia Rozwoju Agenta.

Uczestnicy Tour de Tatry na trasie

Nadal można pomóc

Aby wesprzeć Marcela wcale nie trzeba czekać do kolejnej edycji Tour de Tatry. Można też wysłać przelew na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 

tytułem: 11905 Machowski Marcel – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Informację o zgłoszeniach do przyszłorocznej Tour de Tatry z pewnością opublikujemy na blogu Otodom. Można już więc rozpocząć treningi!

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij