News

Czwarte Spotkanie Liderów Nieruchomości tuż tuż…

Już 20 maja do Serocka zjadą się z całej Polski Liderzy Nieruchomości Otodom. Jak co roku przygotowaliśmy mnóstwo inspiracji…

Co będzie się działo?

20 maja już od samego rana Liderów Nieruchomości przywita szefowa Otodom – Monika Rudnicka, by porozmawiać o Nowych Perspektywach. Specjalnie dla Liderów zaprosiliśmy dwóch znakomitych gości:

  1. najpierw Oskar Zięta opowie o tym jak dostrzegać szansę, tam gdzie inni jej nie widzą. I z całą pewnością wiemy, że wie to z praktyki…

2. drugiego gościa Wam na razie nie zdradzę, bo chciałabym, abyście zgadli, kto nim jest na wydarzeniu CZWARTE SPOTKANIE LIDERÓW NIERUCHOMOŚCI. Niemniej jednak powiem, że czekam na to spotkanie z zapartych tchem. 

Czy będzie debata?

Będzie! A temat debaty to: “Czy portale przejmą rolę pośrednika?”. Ten wątek jest wielokrotnie poruszany na grupach. Porozmawiajmy o tym otwarcie! Transmisja live z tego wydarzenia będzie udostępniona na naszej grupie AKADEMIA ROZWOJU AGENTA,  a na wyżej wspomnianym wydarzeniu będę informować, kto będzie w tej debacie uczestniczył. 

Współpraca i integracja

Będzie też element integracji. Liderzy będą mogli wspólnie sprawdzić się na warsztatach z Design Thinking. W grupach będą twórczo rozwiązywać problemy, tworzyć innowacyjne produkty lub usługi, bazując na głębokim zrozumieniu problemów i potrzeb użytkowników.

Więcej informacji na wydarzeniu na FB >>>

Wieczorna część to mix stolików, gdzie Liderzy będą mieć okazję poznać się przy pysznej kolacji oraz podczas koncertu. W tym roku gwiazdą będzie:

Cała agenda spotkania jest dostępna na stronie: 
https://spotkanieliderow.otodom.pl/

Kim są Liderzy?

Na Spotkanie Liderów Nieruchomości Otodom zaprasza najlepsze biura oraz biura, które aktywnie działają na rzecz rynku nieruchomości.

Podczas wieczornej gali ogłosimy najlepsze biura w 16 województwach, najlepsze biuro ogólnopolskie i najlepszego agenta. Konkurs jest prowadzony przez niezależną agencję IQS. (Więcej o KONKURSIE LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM >>). Laureaci otrzymają statuetkę na Spotkaniu Liderów. A później będziecie o nich czytać i słuchać, bo będą o nich pisać i mówić wiodące media w kraju.

Jak było w zeszłym roku?

Oj w tym roku również będzie się działo! Zapraszam do obserwowania wydarzenia na FB!

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij