fbpx

Zostań Liderem Nieruchomości – konkurs

Chcesz być liderem wśród biur w swoim województwie? Twoje biuro nieruchomości ma powyżej 3 oddziałów, więc bardziej zależy Ci by zostać liderem wśród biur ogólnopolskich? A może chcesz zostać Najlepszym Pośrednikiem 2019? To wszystko może się ziścić. Każdy ma szansę – niezależnie czy jesteś małym biurem, dużym, z wielkiego miasta, czy z mniejszej miejscowości. Więc jeżeli chcesz, aby pisały o Tobie gazety, mówili w radio i również w innych mediach było głośno na temat Twojej marki… koniecznie przeczytaj poniższy tekst i weź udział w konkursie!

Co to za konkurs?

To jedyny konkurs na taką skalę i z takim rozgłosem. Podczas tegorocznej edycji wyłonimy laureatów w następujących kategoriach:

Zgłoś się do konkursu TUTAJ >>>

Dlaczego warto zgłosić swoje biuro?

Konkurs Lider Nieruchomości Otodom to doskonała szansa na promocję Twojego biura nieruchomości lub dla Ciebie, jeżeli zostaniesz Pośrednikiem Nieruchomości 2019. Dla laureatów przygotowaliśmy kampanię PR-ową, w skład której wchodzą publikacje m. in. w mediach, takich jak: Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl, Newsweek, Business Insider, Gazeta.pl, Tok.fm oraz w Agencie nieruchomości, na blogu Otodom i w serwisie Otodom.

Zgłoś się do konkursu TUTAJ >>>

Jeżeli wygrasz w jednej z kategorii to również otrzymasz wyjątkową statuetkę, certyfikat oraz emblemat, które będziesz mógł wykorzystać
w promocji swojego biura.

Metodologia konkursu

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa niezależna agencja badawcza – IQS. Podzielone na trzy etapy badanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było sprawiedliwe dla wszystkich. Dlatego zapraszamy zarówno małe, jak i duże biura, z metropolii oraz z mniejszych miejscowości. Dzięki specjalnie opracowanemu algorytmowi, wszyscy mają szanse.

  1. W pierwszym etapie konkursu to Wy podajecie dane.

2. Drugi etap to badanie jakościowe na postawie ogłoszeń zamieszczonych od września 2018 do lutego 2019 w Otodom.

3. Do trzeciego etapu przejdzie tylko 48 biur, które sprawdzi tajemniczy klient.

Zgłoś się do konkursu TUTAJ >>>

Dorota Dwornik
Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist