News

Nowy wygląd ogłoszenia

Widzieliście już zmiany w stronie ogłoszenia i inwestycji? Co się zmieniło i dlaczego? O tym przeczytajcie poniżej.

Dlaczego zmieniacie coś, co dobrze działało? Bo przecież zawsze może działać lepiej. Te kilka poniższych ulepszeń sprawia, że doświadczenia poszukującego ze stroną są dla niego przyjemniejsze. Strona ogłoszenia i inwestycji jest teraz dla niego bardziej czytelna i spójna z obecną wyszukiwarką serwisu. Są też zmiany, które promują Waszą wizytówkę w Otodom. Ale po kolei…

Z kim mam przyjemność?

Obok numeru telefonu jest widoczna informacja, czy dane ogłoszenie pochodzi od osoby prywatnej,  biura nieruchomości czy dewelopera.  Poszukujący od razu widzi z kim ma do czynienia i nie jest zaskoczony. Można się spodziewać, że rozmowa po tych zmianach będzie przebiegać inaczej, bo poszukujący dzwoniąc, podjął świadomą decyzję z kim chce sie skontaktować.

Zmienił się również wygląd parametrów. Są one pogrubione, aby zwrócić uwagę poszukujących na najważniejsze elementy. 


Raport cen ofertowych nie powinien być już dla nikogo skomplikowany. Uprościliśmy jego wygląd tak, aby na pierwszy rzut oka było wszystko jasne.

Aby być bardziej transparentnym dla poszukujących będziemy podawali datę publikacji ogłoszenia. 

Pokaż mi kim jesteś i co masz dla mnie?

Nie tylko ze strona ogłoszenia jest bardziej przyjazna dla poszukujących. Zmiany dotyczą również prezentowania wizytówek oraz pozostałych ogłoszeń Waszych biur.

Po kliknięciu w pokaż numer obecnie wyświetla się klientom popup z wizytówką firmy oraz z odnośnikiem do pozostałych ofert biura. Dzięki temu Wasza osoba jest lepiej zaprezentowana, a poszukujący może od razu zapoznać się również z innymi Waszymi ofertami i znaleźć to czego szuka. 

Dodatkowo pod ogłoszeniem widać nowy pasek, prezentujący pozostałe ogłoszenia dodane przez to biuro nieruchomości. 

A jakie zmiany w inwestycjach?

Na stronie inwestycji zmieniliśmy sposób wyświetlania ogłoszeń do niej przynależących. Na liście będzie pojawia się pierwsze pięć ogłoszeń, a po kliknięciu na rozwiń listę, pojawiają się pozostałe. A wygląda to tak:

Dajcie znać, co myślicie o tych zmianach.

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij