News

Podróż klienta – nowy numer magazynu Agenta Nieruchomości

Podróż klienta to temat nowego numeru Agenta Nieruchomości. Zobaczcie, czym zaskoczy Was tym razem nasz magazyn.

Czwarte wydanie to…

To zdecydowanie wejście poziom wyżej. Po otrzymaniu złotej statuetki Power of Content Marketing Award (Szpalty Roku) za nasz magazyn pomyśleliśmy, że warto byłoby pójść szerzej. Dlatego już od 25 stycznia nasz magazyn będzie dostępny również w sprzedaży w Empiku.

Dzięki temu nasz magazyn będzie ogólnodostępny, a to oznacza, że ludzie spoza branży nieruchomości, także dowiedzą się o szerokiej problematyce Waszego zawodu. Czy ma to wpływ na wizerunek  pośrednictwa? Odpowiedź, jest prosta – tak.. Zgłębienie tematu i poznanie obszarów z jakimi stykacie się na co dzień, da wielu ludziom pogląd o szerokim zakresie umiejętności i wiedzy jakie trzeba mieć by móc wykonywać zawód pośrednika nieruchomości.

Oczywiście dla biur nieruchomości, które mają konta w Otodom, magazyn będzie bezpłatny. Już jutro rusza do Was wysyłka i potrwa do końca pierwszego tygodnia lutego.

Czego możecie spodziewać się po tym numerze?

Na pewno dużo przydatnych informacji na temat Waszych klientów. Spójrzcie na spis treści:

Jesteśmy ciekawi Waszych recenzji! Tak więc, gdy otrzymacie już nowego Agenta Nieruchomości i zasiądziecie do jego lektury, to nie zapomnijcie dać nam znać jak Wam się podoba to wydanie.

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij