fbpx

Życzenia Świąteczne

Zwolnijcie, to już tuż tuż…

Życzenia indywidualne od… 

I jeszcze tu się rozpisaliśmy…

Monika Rudnicka – niech te Święta będą refleksją na tym , ile dobrego nas w życiu spotyka i jak wiele jest osób, które kochamy.


Kasia Kęsicka –  żeby się chciało, tak jak się czasem nie chce, żeby próbować nie tylko potraw na wigilijnym stole, żeby ucieszyć się z niczego, żeby czasem darować sobie, a czasem innym, żeby wysłać kartkę starszemu pokoleniu, żeby nie wysadzić się w powietrze przed Sylwestrem, żeby spojrzeć w oczy Komuś kogo kochamy. Wspaniałych Świąt!


Anna Paduszyńska – wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia – z śniegiem i mrozem spędzonych w rodzinnej atmosferze, wśród przyjaciół. Wymarzonych prezentów, smacznych potraw i prawdziwego odpoczynku. A W Nowym Roku życzę wielu szybkich transakcji, przemiłych Klientów i nowych wyzwań! Niech Nowy 2019 Rok spełni wszystkie marzenia prywatne jak i zawodowe.

Łukasz Domański – łyżew naostrzonych, najszybszych sanek na górce, największego bałwana przed domem, a wieczorkiem pysznego i rozgrzewającego grzańca do poduszki. Wesołych Świąt!


Agata Olejniczak – życzę Wam, aby święta były dla Was czasem relaksu i czasem radości z najbliższymi. W nadchodzącym roku spotkania mnóstwa ciekawych ludzi, nieustającej ciekawości tego zawodu oraz przede wszystkim dużo, dużo zdrowia!


Iza Sobańska-Synowiec – życzę Wam żebyście spędzili te Święta w gronie osób, które kochacie, a dla których nie zawsze znajdujecie czas. Żeby był to czas rodzinny i magiczny.


Zbigniew Nowak –  Pełnego brzuszka 😀

Marcin Kawecki – żeby zawsze odróżniać rzeczy ważne od nieważny. Mieć dużo czasu na to co ważne. I nie przejmować się tym co nieważne. Wesołych Świąt !


Alicja Zamorska
– życzę Wam wspaniałych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze. Niech zmartwienia i waśnie odejdą w zapomnienie, by w nadchodzący rok wejść z przytupem i dobrą energią. Wszystkiego, co najlepsze!


Jarek Krawczyk –  wolicie gwar rodzinnych spotkań czy chwile wyciszenia i błogiego spokoju? Niezależnie od tego, na nadchodzące Święta życzę Wam, by te dni były czasem szczęścia, odpoczynku od codzienności i spełniania małych i większych pragnień. I abyście w Nowy Rok weszli pełni zapału do spełniania najambitniejszych marzeń. Wszystkiego dobrego!


Alicja Południak – życzę Wam na te Święta jak najwięcej spokoju i radości! A w nadchodzącym Nowym Roku obrania drogi do wymarzonego celu, który da Wam mnóstwo energii do działania.


Beata Piechota – życzę znalezienia chwili przerwy między posiłkami i świateczną krzataniną, i spędzenia go na zimowym spacerze.


Szymon Klaczyński – radości, samych wspaniałości i mnóstwa sukcesów. Zanim jednak sukcesy, życzę odpoczynku w rodzinnym gronie, spokoju i głębokiego oddechu, by Nowy Rok zacząć z naładowanymi bateriami!


Wojciech Fórmański – niech ta magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość, A każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem.


Monika Skotarczak – gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego


Anita Długołęcka – Wesołych Świat spędzonych w gronie rodzinnym, spokoju i czasu dla siebie, a w Nowym 2019 Roku samych sukcesów zawodowych, MILIONA;) transakcji i samych zadowolonych klientów;)


Kasia Dylewska – dużo ciepłych myśli, uśmiechów i przytuleń:) Życzę Wam by zarówno te Święta jak i Nowy Rok powitały Was dobrymi nowinami, inspirującymi wydarzeniami i mnóstwem nowej energii.


Andrzej Silski – niech Wam się spełnią wszystkie, życzenia od moich przyjaciół z Otodom 😉


Agata Polińska – Wesołych Świąt! Cieszcie się z małych rzeczy, róbcie duże 🙂


Piotr Wrzesiński – życzę Wam, żeby jedyną nieruchomością, o której będziecie myśleć w Święta to ta, w której stoi Wasza choinka. Wspaniałej, rodzinnej atmosfery!


Wojciech Kadula – życzę Wam wyłącznie miłych chwil w cieple domowego ogniska i pachnącej choinki jak moja.


Jakub Kląskała –  w te piękne święta niech każdy pamięta z głębi serca płynące życzenia: zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo miłości


Michał Szczudlak – życzę Wam tego, żebyście poczuli magię świąt i spędzili ten czas zdala od codziennych obowiązków w gronie najbliższych Wam osób

Dorota Dwornik – a ja Wam życzę dużo chwil dla siebie, dotlenienia na spacerach…a na stole pyszności jak u Karola Okrasy 🙂

Dorota Dwornik
Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist