News

Rada Doradcza Klientów Otodom – szukamy przedstawicieli

Chcemy razem z Wami współtworzyć Otodom. Chcemy być bliżej Waszych problemów i lepiej przeteoretyzować zagadnienia. Szukamy 12 przedstawicieli, którzy będą współdecydować o kształcie i rozwoju serwisu. Będą głosem biur nieruchomości w kontakcie z Otodom. Zobaczcie więcej!

Po co zakładamy Radę Doradczą Klientów Otodom?

Już od jakiegoś czasu konsultujemy z Wami wiele spraw przed wprowadzeniem ich w naszym serwisie. Dotychczas odbywało się to za pośrednictwem naszych Koordynatorów, którzy pytali Was o opinie, niekiedy wysłaliśmy Wam ankiety lub zapraszaliśmy Was do przetestowania nowych funkcjonalności. W związku z tym, że dużo się u nas dzieje, chcielibyśmy to bardziej ustrukturyzować. Innymi słowy, chcemy powołać 12 pośredników, którzy znajdą się w Radzie Doradczej Klienta Otodom.

ZOBACZ WIĘCEJ I ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ >>>

Czym jest rada?

Rada Doradcza Klientów Otodom będzie składać się z 12 przedstawicieli, wybranych spośród klientów Otodom na postawie zgłoszeń. Będziemy spotykać się co najmniej raz na kwartał w celu omówienia trendów i wyzwań w branży, rozwoju produktów, pojawiających się potrzeb i problemów, które wymagają rozwiązania. Przedstawiciele Rady Doradczej Klienta Otodom korzystają z usług i mają wspólny interes w tym, aby serwis Otodom rozwijał się. Decyzje podjęte na spotkaniach będą wpływały na dalsze działania Otodom, a więc na cały rynek nieruchomości. W związku z tym funkcja przedstawiciela jest bardzo ważna, bo dzięki niej biura nieruchomości również odniosą korzyści. Wypracowane na spotkaniach rozwiązania rady będą wpływać na kluczowe decyzje biznesowe Otodom.

 

Zadania i korzyści

Na najbliższym spotkaniu, 17 grudnia br., będziemy omawiać kryteria wyboru Lidera Nieruchomości. Zobaczcie jakie inne tematy chcemy omawiać na spotkaniach rady.

Będąc przedstawicielem Rady Doradczej Klienta Otodom, zyskasz większą wiedzę na temat naszych inicjatyw. Będziesz głosem pośredników i w ich imieniu będziesz przedstawiać swoje pomysły. Wierzymy, że przyczynią się one do tego, że nasze działania przyniosą jeszcze więcej realnych korzyści biurom nieruchomości.

 

ZOBACZ WIĘCEJ I ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ >>>

Kto może zostać przedstawicielem Rady Doradczej Klientów Otodom?

Do Rady Doradczej Klienta Otodom może zgłosić się każdy klient, który posiada konto biura nieruchomości w Otodom i aktywnie z niego korzysta. Zachęcamy również do przesyłania linku strony osobom, które według Was świetnie sprawdziłyby się w roli uczestnika rady. Wyboru dokonamy na podstawie argumentacji w przesłanych zgłoszeniach oraz podczas wywiadu telefonicznego. To będzie również dobry czas dla kandydata, aby zadał nam pytania. Udział jest bowiem dobrowolny. Rozumiemy, że to poważna rola i decyzję trzeba podjąć rozważnie. 10 grudnia br. postaramy się ogłosić skład Rady Doradczej Klientów Otodom.

 

ZOBACZ WIĘCEJ I ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ >>>

Zapraszamy do zgłaszania się, zadawania pytań i wyrażania swoich opinii.

 

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij