Pośrednicy

Otodom Konsumenckim Liderem Jakości

Strefa Gospodarki, ogólnopolski dodatek dystrybuowany z Dziennikiem Gazetą Prawną, ogłosił laureatów plebiscytu Konsumencki Lider Jakości. Złote Godło i I miejsce wśród internetowych portali obrotu nieruchomościami otrzymał Otodom.

Konsumencki Lider Jakości - Otodom otrzymał Złote Godło
Konsumencki Lider Jakości – Otodom otrzymał Złote Godło

 

12 100 respondentów

W badaniach, na podstawie których przyznano nagrody dla najlepszych marek i produktów na polskim rynku wzięło udział 12 100 respondentów z dużych  miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław) oraz ośrodków miejskich (Gdańsk, Szczecin, Katowice). Ankieta on-line i badania terenowe miały ustalić stopień rozpoznawalności marek oraz poziom zadowolenia z produktów i usług.

Otodom, który zajął I miejsce wśród internetowych portali obrotu nieruchomościami, w ocenie respondentów cechuje się m. in. szerokim wyborem, ciekawą szatą graficzną, przejrzystością i dbałością o konsumentów. Najczęstsze skojarzenia, jakie wywoływała marka Otodom to: popularność, szeroka oferta, własny dom, łatwe wyszukiwanie i przejrzystość.

– Zebrane dane i informacje pozwoliły nam nie tylko zidentyfikować liderów, ale także zdobyć wiedzę na temat jakości wybranych produktów i dowiedzieć się, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Wiemy również, jakie skojarzenia budzą wśród konsumentów marki brane pod uwagę w badaniu – podkreśla Grzegorz Kozicki, dyrektor programu i redaktor naczelny Strefy Gospodarki.

Dziękujemy za wyróżnienie, tym bardziej miłe, że zadecydowali o nim nie dziennikarze, a sami konsumenci.

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij