fbpx

Trzecie Spotkanie Liderów Nieruchomości – nowa formuła

To będzie wyjątkowe spotkanie. Już 28 maja, spotkamy się po raz trzeci w Serocku, by wzajemnie się inspirować i rozmawiać o branży nieruchomości. 300 liderów w jednym miejscu! Co dla nich przygotowaliśmy?

Czym jest Spotkanie Liderów Nieruchomości?

To już Trzecie Spotkanie Liderów Nieruchomości. Zapraszamy na nie właścicieli i kadrę zarządzającą największych i najbardziej aktywnych biur nieruchomości w Otodom. Już 28 maja w jednym miejscu spotka się 300 liderów branży pośrednictwa nieruchomości z całej Polski.

To konferencją o tematyce biznesowej, wspierającej podejście marketingowe, inspirujące i motywacyjne. To również doskonałe miejsce na wymianę doświadczeń między osobami osiągającymi sukcesy i na integrację branży.

Inspiracje na Trzecim Spotkaniu Liderów Nieruchomości

Jak co roku mieliśmy burzę mózgów kogo zaprosić, by jego wykład zainspirował liderów nieruchomości. To musiał być ktoś, kto niewątpliwie odniósł sukces, jest liderem w swojej branży, a swoją pasją i doświadczeniem zaraża innych. Zobaczcie kto wystąpi 28 maja w Serocku:

  • pierwszym naszym gościem będzie Profesor Andrzej Blikle. Profesor nauk matematycznych i informatyki, członek Europejskiej Akademii Nauk (Academia Europaea). Dyplomowany Mistrz Cukierniczy i w latach 1990-2010 prezes zarządu firmy „A.Blikle Sp. z o.o.”. Obecnie jest cenionym doradcą i mówcą biznesowym specjalizującym się w wdrożeniach z zakresu zarządzaniu kompleksową jakością (TQM) i zarządzania godnościowego. Autor książki „Doktryna jakości” o skutecznym zarządzaniu. W sumie członek blisko 30 organizacji społecznych i obywatelskich.

  • drugim mówca będzie Adama Bielecki – himalaista, alpinista, taternik i podróżnik. Członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Absolwent Psychologii UJ. 9 marca 2012 wraz z Januszem Gołąbem dokonał pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I 8068 m, co zostało uhonorowane Kolosem i nagrodą Travelera National Geographic, a także uznane zostało za największe osiągniecie w dziedzinie eksploracji w 2012 roku przez prestiżowy portal amerykański explorersweb. Zdobywca K2 (31 lipca 2012) i Broad Peaka – pierwsze zimowe wejście (5 marca 2013). Nigdy nie używał dodatkowego  tlenu z butli podczas swoich wspinaczek.

  • co roku również na scenie występuje Monika Rudnicka- General Manager Otodom, nierzadko mówiąc o sekretach siły naszego zespołu czy produktu, a nawet szerzej – Grupy OLX, czy Naspersa. Tym razem również przygotowała przemówienie, które będzie nasiąknięte przydatnymi informacjami, ale tematu jeszcze nie zdradzimy.


Co nowego na Trzecim Spotkaniu Liderów Nieruchomości?

W tym roku będzie inaczej. W końcu hasło „Poziom Wyżej” zobowiązuje.  Co będzie nowego?

  • DEBATA OKXFORDZKA – tematem debaty jest teza: należy pobierać prowizję od kupującego. Jest to temat ważny dla branży, wywołuje gorące dyskusje wśród jej zwolenników i przeciwników. Wezmą w niej udział liderzy, którzy wcześniej wyłonieni zostali spośród gości spotkania. Swoje zdanie w debacie wyrazi także publiczność, która w drodze głosowania online zdecyduje, która strona okaże się bardziej przekonująca. Debatę również będzie można oglądać na żywo na grupie Akademii Rozwoju Agenta
  • GRA – nowym elementem agendy Trzeciego Spotkania Liderów Nieruchomości będzie także gra dla wszystkich gości pt. „The Tree of Life”, która otrzymała nagrodę MP Power Product 2016 r. Realizowana będzie przez Pracownię Gier Szkoleniowych. Jednym z jej najciekawszych elementów jest fakt jednoczesnego udziału i interakcji wszystkich 300 gości Spotkania.
  • GALA WRĘCZENIA NAGRÓD – chcielibyśmy też w tej edycji nagrodzić biura, które się według nas szczególnie wyróżniają.
  • PATRONAT MEDIALNY – 28 maja, oprócz relacji  i wywiadów przeprowadzonych przez Otodom, będzie również telewizja TVN Biznes i Świat, która zarejestruje spotkanie i zrobi materiał video ze spotkania.

Będzie jeszcze…

  • Olivier Janiak, który zgodził się poprowadzić w tym roku zarówno część dzienną, jak i wieczorną galę. Doskonale wpasował się w klimat wcześniejszych edycji, więc i w tym roku nie wyobrażamy sobie tego wydarzenia bez niego! Jego osoba stanowi gwarancję prowadzenia spotkania na najwyższym poziomie!
  • Krzysztof Zalewski z Projektem Niemen – to czołówka krajowych instrumentalistów oraz Paulina i Natalia Przybysz, które nadają  funkowej energii i soulowego feelingu w chórkach. Trzeba przyznać, że artyści podjęli się niezwykle ryzykownego przedsięwzięcia, ale poradzili sobie po mistrzowsku! Świadczą o tym chociażby błyskawicznie znikające bilety na ich koncerty!

 

Stałym elementem Trzeciego Spotkanie Liderów Nieruchomości jest również fakt, że w organizację w mniejszy lub większy sposób jest zaangażowana każda osoba z Zespołu Otodom. To duże przedsięwzięcie, więc każda para rąk do pomocy jest mile widziana, ale głównym celem jest to, aby każdy czuł się częścią tego projektu i gospodarzem tego wydarzenia. Jesteśmy już przy ostatnich szlifach i nie możemy doczekać się tego spotkania!

Zapraszamy do wydarzenia Spotkanie Liderów Nieruchomości

 

Dorota Dwornik
Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist