News

Wzrost czy spadek? – sprawdź skuteczność serwisów w swoim regionie

Działasz lokalnie i zastanawiasz się jak serwisy ogłoszeniowe wypadają w Twoim regionie? Spójrz poniżej i porównań skuteczność poszczególnych serwisów.

Co się zmieniło?

Co miesiąc staramy się Wam dostarczać dane z Gemius/PBI. Wskazują one rozkład sił serwisów ogłoszeniowych nieruchomości pod względem ilości Realnych Użytkowników. Jest to najbardziej wiarygodne badanie i co ważne nie wskazuje ono liczby komputerów, tylko ilość osób, które odwiedza serwis w danym okresie.

Co zmieniło się w ostatnim czasie? “We wszystkich województwach niezmiennie największa liczba realnych użytkowników odwiedzała serwisy z Grupy OLX, zamiennie tutaj 1 lub 2 miejsce należy do Otodom lub kategorii nieruchomości w serwisie OLX. Analizując szczegółowo dane województwa można zobaczyć spore różnice w porównaniu do poprzedniego miesiąca. Tutaj w ramach serwisu Otodom przede wszystkim spore wzrost w ramach województwa dolnośląskiego (+60 tys/+27%), małopolskiego (+45 tys/+18%) oraz zachodnio-pomorskiego (+27tys/+19%).” – komentuje wyniki Michał Szczudlak z Główny Analityk Otodom.

 

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij