News

OLX za darmo w Otodom – promocja

Jakie serwisy ogłoszeniowe nieruchomości mają najwięcej odwiedzających? Odpowiedź jest jedna: Otodom i OLX. A co byłoby gdyby połączyć te siły?Sprawdźcie to! Właśnie od dziś możecie wystawić swoje oferty na OLX za darmo! Wystarczy mieć konto w Otodom. Zobaczcie!

OLX za darmo. Tylko w Otodom

Z promocji może skorzystać każdy, kto posiada konto biura nieruchomości w Otodom. OLX będzie za darmo aż do 8 czerwca. Skorzystaj już teraz >>>

Nie masz jeszcze konta w Otodom? Zarejestruj się! A jeżeli masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami!

Moc Podwójnego Uderzenia

Skuteczność jest dla nas bardzo ważna! Z roku na rok Otodom jest coraz bardziej skutecznym serwisem według agentów nieruchomości (potwierdziły to niezależne badania PBS). Dostarczamy Wam najwięcej zapytań kończących się transakcją, a w minionym roku odnotowaliśmy więcej wizyt niż 4 kolejne serwisy nieruchomości (dane Similarweb.com, 2017r.). Czy może być lepiej? Tak! Od dziś możecie dodatkowo z konta Otodom wystawić ofertę na OLX bez dodatkowych opłat.

Czy wiecie, że:

  • promując ofertę na OLX docieracie dodatkowo do blisko 2 mln unikalnych użytkowników OLX, którzy jednocześnie nie są użytkownikami Otodom (dane z Gemiusa 2018-01).
  • Wasze oferty są 3 razy częściej wyświetlane, gdy są prezentowane dodatkowo na OLX (źródłem są nasze wewnętrzne dane, pokazujące ilość wyświetleń oferty pochodzących z OLX oraz Otodom)

Mamy nadzieję, że dzięki tej promocji jeszcze szybciej dotrzecie do osób zainteresowanych zakupem Waszych nieruchomości. Udanych transakcji!

 

 

 

 

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij