News

Live z Dnia Otwartego

Organizujecie Dni Otwarte swoich nieruchomości? Dobrze się składa! Będziemy robić live z Dni Otwartych. Zobaczcie gdzie, jak i po co!

Pierwszy live na Facebooku Otodom

Już 7 kwietnia o godzinie 13:00 startujemy! To pierwszy nasz live na fanpage Otodom. O pomoc poprosiliśmy biuro nieruchomości GRUPA PRO, które zgodziło się podzielić swoim doświadczeniem w zakresie organizacji takich wydarzeń – dziękujemy! Do współpracy zaprosiliśmy również Kubę Marcinowicza z Polskiego Radia S.A., który współpracował z nami przy okazji sond do Rankingów Dzielnic Otodom. Na planie live wcieli się w rolę ciekawskiego dziennikarza, który będzie wypytywać o nieruchomość, jak również o pracę pośrednika. Całość natomiast nagra profesjonalna firma, która zajmuje się transmisjami live na co dzień.

A tu zwiastun tego wydarzenia:

Jaki jest cel?

Są dwa główne cele, którymi kierujemy się, organizując live na Facebooku z Dnia Otwartego:

  • po pierwsze: wypromowanie Dnia Otwartego. Wiemy, że coraz częściej pośrednicy organizują tego typu wydarzenia. Dla pośrednika jest to zapewne ważne, ze względu na oszczędność czasu, wszak kilku klientów umawia na jedną godzinę. Ale jest to również skuteczne narzędzie. Podczas rozmów często opowiadacie, że w trakcie Dnia Otwartego klienci są bardziej skłonni do zakupu. Działa tu bowiem zasada społecznego uznania. Potencjalni klienci, gdy widzą zainteresowanie ze strony innych, podświadomie zaczynają bardziej pożądać nieruchomości i obawiać się, czy nie stracą okazji, gdy zbyt długo będą zastanawiać się nad zakupem. Nasz fanpage Otodom jest znakomitym miejscem by wypromować to wydarzenie. Dysponujemy bardzo dużymi zasięgami i nie zawahamy się ich użyć. Ponadto wydarzenie to będzie mocno promowane również w sieci. Zależy nam, aby dotrzeć do ludzi z regionu, w którym będzie Dzień Otwarty, ale i również do szerszego grona.. Chcemy aby potencjalni kupujący poszukiwali tego typu wydarzeń w swoich miastach i uczestniczyli w nich.
  • po drugie: promocja wizerunku pośrednika w obrocie nieruchomości. W trakcie live chcemy pokazać jak pracuje pośrednik. Chcemy, aby świadomość zakresu usług pośrednika była większa, niż to wynika z badań.

 

Dni Otwarte w Otodom

Różnie je nazywacie… Jedni domy otwarte, inni drzwi otwarte, a co niektórzy open house. Dwa lat temu, gdy zrobiliśmy ankietę dla wydarzenia u nas w serwisie, pomogliście nam wybrać nazwę – w Otodom można filtrować Dni Otwarte. W jaki sposób można takie wydarzenie dodać na Otodom? Więcej informacji znajdziecie tutaj>>>

Tak jak pisałam na początku – jest to nasz pierwszy live. Oznacza to, że projekt ten robimy pilotażowo. Od sukcesu tego live z Dnia Otwartego będzie zależeć, czy również w innych miastach zrobimy taką transmisję. Oczywiście zachęcam, aby być z nami 7 kwietnia o 13:00. Oglądać, komentować, a w razie pytań – zadawać je, nie wahać się!

Całość można zobaczyć TUTAJ >>>

 

 

 

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij