News

Kolejne 30 dni z Mapą Transakcji bezpłatnie

Zacznijmy ten tydzień od dobrej nowiny – Mapa Transakcji Otodom będzie bezpłatna jeszcze przez 30 dni. Zobaczcie, jakie są warunki skorzystania z promocji!

Kolejne 30 dni z Mapą Transakcji bez opłat dla…

Bardzo się cieszymy, że wygenerowaliśmy dla Was aż milion transakcji i że z tego profesjonalnego narzędzia, korzystacie aktywnie już w ponad 1000 biur nieruchomości. Dlatego zadecydowaliśmy, aby przedłużyć Wam  bezpłatny dostęp do Mapy Transakcji do 20 kwietnia.  Kto tym razem będzie mógł skorzystać z promocji?

  • jeżeli jesteś posiadaczem konta dla biur nieruchomości w Otodom i 22 marca będziesz miał co najmniej 10 aktywnych ogłoszeń, to automatycznie włączymy Ci Mapę Transakcji,
  • jeżeli nie masz 10 ogłoszeń na koncie, a aktywujesz je dopiero później, to wówczas skontaktuj się ze swoim opiekunem, a on włączy na Twoim koncie bezpłatnie Mapę Transakcji z ważnością do 20 kwietnia br.

 

Czy wiecie, że…

w łatwy sposób możecie wygenerować Raport Cen Transakcyjnych? Tak, taki raport możecie wręczyć swoim klientom lub przesłać swojemu współpracownikowi, jeżeli akurat nie może samodzielnie pobrać go z panelu konta. Mamy nadzieję, że jest to dla Was duże ułatwienie i widzimy, że coraz chętniej z tego korzystacie. A jeżeli wśród czytelników jest osoba, która jeszcze nie pobierała Raportu Cen Transakcyjnych, to poniżej zamieszczam tutorial, który pokazuje jak to sprawnie zrobić:

Mamy nadzieję, że maksymalnie wykorzystacie okres promocji i ściągniecie jeszcze więcej Raportów Cen Transakcyjnych. Powodzenia i udanych transakcji!

 

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij