News

W 30 dni dookoła Mapy Transakcji Otodom – bezpłatnie

Jesteś w trakcie przygody z Mapą Transakcji Otodom? A może jeszcze nie miałeś czasu przysiąść i poznać narzędzia, które bez wątpienia pomaga w pracy pośrednika? Bez względu na to, czy jesteś w sytuacji numer jeden czy dwa, mamy dziś dla Ciebie nie lada okazję – 30 dni Mapy Transakcji Otodom bezpłatnie! Zainteresowany?

Czym jest Mapa Transakcji Otodom?

Pewnie większość z Was już testowała Mapę Transakcji na swoich kontach w Otodom, bądź regularnie z niej korzystacie. A dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o tym narzędziu, przygotowałam poniżej kilka wpisów:

30 dni bezpłatnie

Już od dziś, czyli od 20 lutego, możesz korzystać bezpłatnie z Mapy Transakcji na Twoim koncie w Otodom. Masz 30 dni na bliższe poznanie tego narzędzia. Usługa będzie dostępna za darmo do 21 marca 2018 r. Są wśród Was pośrednicy, którzy już teraz regularnie korzystają z Mapy Transakcji i aktualnie mają włączoną opcję płatną. Jeżeli to właśnie Ty masz aktualnie wykupioną tę usługę, a teraz czytasz o bezpłatnej opcji, to skontaktuj się ze swoim opiekunem. On już czeka, by zaproponować Ci korzystną opcję. Stratny nie będziesz :)

 

Masz pytania, to pytaj

Wykorzystaj maksymalnie ten okres 30 dni i sprawdź jak najwięcej cen transakcyjnych. Oczywiście w razie pytań, bądź wątpliwości zawsze chętnie pomożemy. Do dyspozycji masz:

Życzymy owocnych rozmów z klientem z wykorzystaniem Mapy Transakcji Otodom!

 

 

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij