fbpx

Życzenia Świąteczne od Otodom

No i nadszedł czas spokoju, wytchnienia, zapachów kulinarnych pyszności, lepienia bałwanów (choć w Poznaniu na razie jeszcze nie ma śniegu), czas rodzinnych chwil oraz życzeń…Czego Wam życzymy?

Monika Rudnicka: Wszystkim naszym czytelnikom, klientom, użytkownikom oraz Zespołowi Otodom życzę w te święta dużo uważności. Magia Świąt to magia „Teraz”. Nie myślmy o tym co było, ani nawet o tym, co będzie. Bądźmy przez te kilka chwil zanurzeni tylko w tej sekundzie, w tej minucie.

Beata Kowalewska: pełnej chaty – jak w Kevinie. Chwil przy dobrym, grzanym winie. Sylwestra nie wprost z TV, radosnych, rodzinnych dni 🙂

Agata Polińska: niech zbliżające się Święta będą pełne radości, refleksji i zadumy nad planami na Nowy Rok. A w 2018 życzę Wam odwagi w przecieraniu nowych szlaków i nieograniczonej niczym przestrzeni dla kreatywnych pomysłów. Życzę wszystkim zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań.

Inga Liwak: niech w te Święta każdy z Was znajdzie chwilę dla tych, którzy są obok i dla tych, których chcielibyśmy mieć blisko siebie. Niech ten wyjątkowy czas upłynie na miłych rozmowach w gronie rodziny i przyjaciół i w towarzystwie świątecznych smakołyków 🙂 Życzę, aby każdemu z Was, udało się zatrzymać, pomyśleć i z uśmiechem na ustach i odwagą w sercu wkroczyć w rok 2018! Wszystkiego dobrego!

Wojciech Kadula: w Nowym Roku życzę Wam samych udanych i szybkich transakcji. Zadowolenia z pracy, uśmiechu i realizacji swoich założonych celów. A w prywatnym życiu samych radosnych chwil!

Alicja Południak: życzę Wam, aby ten wyjątkowy świąteczny czas przyniósł dużo radości, ale i chwilę oddechu, a Nowy Rok był pełen sukcesów i przyjemności 🙂

Marcin Kawecki: przynajmniej przyjemnych Świąt, w przyjemniej atmosferze z przyjemnymi ludźmi. A w Nowym Roku: dużo zamkniętych transakcji, wielu poleceń i ogromnej satysfakcji z pracy.

Izabela Synowiec- Sobańska: a ja Wam życzę żebyście w te Święta nie myśleli o transakcjach, domach, działkach i klientach, a o rodzinie. Żebyście pod choinką znaleźli prezenty, o których marzycie i żeby w Waszych brzuchach zawsze się znalazło miejsce na kawałek serniczka 🙂

Łukasz Domański: wszystkiego najlepszego, sukcesów w biznesie, mniej stresów i kolędowania z Zenkiem M.

Anita Długołęcka: wszystkim Naszym Klientom, życzę przede wszystkim spokojnych, rodzinnych i śnieżnych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym oraz odpoczynku od codziennych obowiązków, a Nowym Roku 2018 samych sukcesów zawodowych.

Piotr Wrzesiński: samych owocnych kontaktów z nowym pokoleniem klientów, profesjonalnych zdjęć i opisów nieruchomości, które przełożą się na transakcje – tego wszystkiego życzę Wam w 2018! A w Święta odpocznijcie i poczujcie tę niesamowitą atmosferę.

Katarzyna Dylewska: Boże Narodzenie to czas dla rodziny i najbliższych. Czas podzielić się miłością, uśmiechem i serdecznością. Wesołych Świąt!

Beata Piechota: na czas przedświąteczny i zbliżające się Święta, Życzę Wam Świętego spokoju!

Monika Skotarczak: życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie,  sukcesów w życiu zawodowym i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

Łukasz Stachowski: z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Państwu wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym. Niech ten świąteczny czas będzie będzie dla Państwa optymalnym momentem do regeneracji sił w zaciszu domowym wśród najbliższych.

Wojciech Fórmański: w tę noc Bożego Narodzenia, wszystko jest możliwe! Wystarczy tylko uwierzyć, a zobaczy się cuda! Z tej też okazji składam Wam najserdeczniejsze życzenia: cierpliwości, pokoju ducha i odnowienia wewnętrznego poczucia, że jesteście kimś naprawdę wyjątkowym.

Natalia Siuba: w tym magicznym czasie życzę wiele zadowolenia, sukcesów , oddechu i wspaniałych chwil spędzonych z najbliższymi.

I na koniec ode mnie: samych chwil relaksu, bez kłótni i sarkazmu…takich prawdziwie rodzinno – przyjacielskich Świąt. Kochajcie się choć troszeczkę i czasem sobie mówcie o tym. Do Siego Roku!!!

 

a powyższa grafika jest zrobiona dzięki stronie https://www.jibjab.com/browse/holiday-ecards, gdzie możecie zrobić świąteczne filmiki i nie tylko. Polecam 🙂

 

Dorota Dwornik
Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist