News

Agent Nieruchomości – nowy magazyn branżowy od Otodom

Pierwszy numer nowego magazynu już znalazł się w rękach wielu ludzi z branży. Agent Nieruchomości to pierwsze pismo drukowane wydawane przez serwis nieruchomości. Stąd zapewne dużo pytań. Mam nadzieję, że poniższy tekst odpowie na nie. Sprawdźcie to!

Co to jest Agent Nieruchomości?

W jednym zdaniu można napisać, że to nowy magazyn branżowy dla czytelników, zajmujących się pośrednictwem i sprzedażą nieruchomości. Tak często podkreślacie w swoich wypowiedziach, że praca w branży nieruchomości łączy wiele zawodów. I my o tym wiemy! Zdajemy sobie sprawę, że kupno domu, to nie to samo co bułek. Wiążą się z tym duże emocje, a do przeprowadzenia transakcji potrzebna jest wiedza z zakresu przeróżnych dziedzin. Dlatego kładziecie ogromny nacisk na ciągłą edukację, podnoszenie kwalifikacji oraz szukanie inspiracji, wychodząc często poza obręb rynku nieruchomości. I bardzo słusznie.

My natomiast, zresztą nie pierwszy raz, chcemy dostarczyć  Wam ciekawych informacji i zainspirować. Tym razem posłużyło nam do tego custom publishing w tradycyjnym, papierowym wydaniu. Na ponad czterdziestu stronach magazynu, chcemy zainteresować Was artykułami napisanymi przez profesjonalistów, wywiadami z ekspertami, również z tymi którzy na co dzień zajmują się nieruchomościami.  W pierwszym numerze „Agenta Nieruchomości”, staraliśmy się szeroko spojrzeć na pracę pośrednika. Dlatego znajdziecie tu nie tylko fakty i informacje pomocne przy sprzedaży nieruchomości, ale też wiedzę z zakresu socjologii i psychologii, którą możecie wykorzystać w praktyce.

wycinek z magazynu Agent Nieruchomości

 

Dla kogo Otodom zrobił magazyn i po co?

To publikacja dedykowana każdemu, kto zajmuje się pośrednictwem i sprzedażą nieruchomości. Dla każdego kto chce rozwijać swój warsztat pracy, zyskać najnowsze informacje z branży, a także otrzymać garść inspiracji pozwalających na lepszą i bardziej efektywną działalność.

Od lat stawiamy na content marketing jako skuteczną formę budowy świadomości marki. Blog firmowy, regularne newslettery, raporty z rynku nieruchomości czy publikacje w mediach społecznościowych to jednak nie wszystko. Treści online są ulotne i poświęca się im tylko chwilę w codziennym natłoku informacji. Magazyn wydany na papierze to forma, która świetnie uzupełni naszą komunikację i pozwoli rozwijać relacje z klientami biznesowymi. Czasopismo przygotowaliśmy tak, by było ono źródłem inspiracji i pomagało rozwijać warsztat pracy agenta – mówi Agata Polińska, Brand Manager serwisu Otodom.

Monika Rudnicka – Otodom General Manager

 

Gdzie można go zdobyć?

Magazyn Agent Nieruchomości nie jest dostępny w sprzedaży. Jest bezpłatny i rozsyłamy go naszym klientom. Mam namyśli biura nieruchomości i deweloperów, które mają aktywne konta w Otodom. Dla pozostałych mam również dobrą wiadomość… już niedługo udostępnimy go również online. Właśnie na tym blogu powstanie zakładka, gdzie będzie można kartkować nasz magazyn. Co prawda bez szelestu i zapachu druku, ale treści będę te same.

Jeżeli chcecie podzielić się z nami opinią na temat Agenta Nieruchomości lub macie pytania, to chętnie na nie odpowiemy. Czekamy.

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Zamknij