fbpx

Rzut działki w 20 sekund? – testuj z nami!

Wystawiasz ogłoszenie z domem lub działką? W takim razie zapraszamy Cię do testowania rzutów działki w 20 sekund.  Jesteśmy ciekawi czy ta usługa, pomoże Ci lepiej zaprezentować nieruchomość. Zobacz w jaki sposób możesz ją przetestować!

Otwórz maila i wykorzystaj kody…

Drogi Pośredniku,  jeżeli wyraziłeś zgodę na przesyłanie informacji marketingowych, to wysłaliśmy Tobie maila z trzema kodami. Za pomocą nich wygenerujesz rzuty działek dla swoich ogłoszeń w Otodom. Zastanawiasz się, czy jest Ci to potrzebne? Otóż jedną z kluczowych informacji dla klienta poszukującego działki lub domu, jest zobaczenie jak ona wygląda. Interesuje go zazwyczaj jej kształt, dokładne wymiary, położenie… Jest to ważne chociażby z punktu widzenia kupna projektu domu, czy aranżacji ogrodu. Ale tego nie muszę Tobie tłumaczyć, o tym wiesz najlepiej sam.

Do sedna. Zerknij na swoją skrzynkę pocztową. Czeka tam na Ciebie mail od Otodom, a w nim 3 kody na darmowe rzuty działki. Jeżeli nie otrzymałeś takiej wiadomości, to skontaktuj się ze swoim opiekunem lub napisz na nawiguj@otodom.pl

Dlaczego warto je wykorzystać? W zaledwie 20 sekund możesz wzbogacić swoje ogłoszenie o profesjonalny rzut. Zobacz poniżej jak wygląda przykładowy rzut działki wygenerowany za pomocą kodu:

Krok 1 –  gdzie mogę pobrać rzut działki?

Wejdź na stronę: rzutdziałki.nawiguj.com i wpisz pierwszy kod oraz podaj adres e-mail, na który będziemy mogli wysłać Ci rzut działki.

 

Krok 2 – wpisz dane działki

Masz przed sobą dane działki: adres, numer działki oraz obręb, w którym się znajduje? Jeżeli tak, to wpisz najpierw adres działki i jej numer, a następnie kliknij „szukaj”. W polu poniżej wyświetli się obręb lub kilka obrębów. Zaznacz właściwy i przejdź do następnego kroku, klikając „wygeneruj plik jpg.”.

Krok 3 – kiedy otrzymam rzut działki?

Ostatnim krokiem jest potwierdzenie wygenerowania rzutu działki, który po 20 sekundach będzie do Ciebie wysłany na adres e-mail, który podałeś wcześniej. Jak go wykorzystać? Warto umieścić go w ogłoszeniu Otodom, możesz również w formie wydrukowanej użyć go w trakcie prezentacji.

Jeżeli chcesz wygenerować jeszcze jeden rzut działki, to powtórz czynności, które opisałam powyżej, wpisując niezrealizowany kod z maila. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz liczyć na pomoc, pisząc na: nawiguj@otodom.pl lub kontaktując się ze swoim opiekunem partner.otodom.pl

Współpraca Nawiguj.com z Otodom

Dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z aplikacji Nawiguj.com wyjaśnię, że jest to start-up technologiczny, a jego usługi są przydatne w pracy biur nieruchomości. Dziś zapraszamy Ciebie do testowania jednej z nich! Dzięki współpracy Otodom z  Nawiguj możesz w 20 sekund wzbogacić swoje ogłoszenie o konkretne dane! Zobacz jakie to proste i daj nam znać jak Ci się podoba ta funkcjonalność. Będziemy wdzięczny za każdą opinię po przetestowaniu usługi!

 

Dorota Dwornik
Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist