News

3 przydatne aplikacje wg pracowników Otodom

Pokaż mi swoje aplikacje, a powiem ci kim jesteś – tak ostatnio żartowaliśmy z obecnych czasów. Aplikacje pojawiają się jak grzyby po deszczu. Niekiedy trafiamy na nie przypadkowo – w końcu potrzeba matką wynalazków, innym razem instalujemy je z polecenia znajomych. Zapytałam w zespole Otodom, które aplikacje ułatwiają im życie. Dziś prezentuje trzy. Macie je zainstalowane?

A Ty ile masz aplikacji w swoim telefonie?

Masz za gruby portfel?

Iza Sobańska- Synowiec (Specjalista ds. Marketingu i Wsparcia Sprzedaży Otodom) poleca:

Stocard to prosta aplikacja ułatwiająca życie, odciążająca portfel i przyspieszająca płacenie. Po prostu nie tracisz swojego czasu i innych na znalezienie karty stałego klienta, czy lojalnościowej przy kasie. W związku z tym unikasz wrogich spojrzeń w kolejce, twój portfel wygląda estetycznie, a Ty jesteś spokojny i mobile :). Ja w tej aplikacji trzymam wszystkie karty np. Ikea Family, Sephora, Decathlon… i nie wyobrażam sobie, że mogłabym teraz inaczej funkcjonować!

A czy Ty śpisz dobrze?

Andrzej Silski (Online Marketing Manager):

 

zmęczenie, brak snu lub jego słaba jakość. Jeśli te stany nie są Ci obce to zainteresuje Cię aplikacja SLEEP CYCLE. Jest to inteligentny budzik, który dzięki obecnym w naszym smartphonie, mikrofonowi i akcelometrowi, potrafi monitorować fazy snu i wybudzać nas w momencie, w którym jesteśmy najbardziej wyspani. Dzięki temu, nie będziesz musiał co chwila przedłużać drzemki, a Twoje poranne zadania, będą wykonane z maksymalną energią. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź www.sleepcycle.com

 

TIPS`n`TRICKS – spanie z włączonym telefonem, tuż obok głowy, nie jest najlepszym pomysłem więc warto rozważyć uruchomienie trybu samolotowego, który wyłącza wszystkie anteny w telefonie, niwelując w ten szkodliwe dla nas fale. UWAGA: w trybie tym nikt nie będzie do nas mógł zadzwonić, ani przesłać wiadomości. SPOKOJNEJ NOCY ;)

 

 

Steruj komputerem z terenu!

Piotr Wrzesiński (Koordynator ds. Rozwoju Biznesu):

korzystacie z pulpitu zdalnego? Dzięki niemu mam możliwość sterowania komputerem na odległość za pomocą smartfona. Wystarczy zainstalować rozszerzenie na komputerze, apkę na smartfonie i je synchronizować ze sobą.  Na ekranie telefonu widzę od razu to co wyświetla się na pulpicie komputera.  Za pomocą ekranu mogę też sterować myszką. Muszą być spełnione tylko dwa warunki: komputer musi być włączony i oba urządzenia muszą mieć dostęp do internetu. Genialnie się sprawdza, gdy moi rodzice mają problem z komputerem, a mieszkają 170 km od Poznania.

Chcecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tych aplikacji? A może znacie coś lepszego? Chętnie dowiemy się z czego korzystacie i jaka apka ułatwia Wam życie! Dzielcie się!

Pozdrawiamy,

Zespół Otodom

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij