News

Nowy serwis dla pośredników w obrocie nieruchomościami – żart na prima aprillis

Znamy się nie od dziś. Wiemy jak bardzo wymagająca jest Wasza praca i jak dużo wyrzeczeń ona kosztuje. Dlatego postanowiliśmy stworzyć nowy serwis, który mamy nadzieję zagości na co dzień w Waszych sercach. Zobaczcie!

Codzienne obowiązki. A gdzie czas na....
Codzienne obowiązki. A gdzie czas na….

Pośrednik w ciągu dnia i nocy

Wasza codzienność to nienormowany czas pracy – nierzadko wieczorami i w weekendy. Ciągłe szkolenia i wyjazdy nie porządkują Wam życia. Do tego wszystkiego dochodzi stres. W tym pędzie życia trudno się zatrzymać i zająć się sferą uczuciową. Niedawno wysłaliśmy do Was ankietę. Wyniki były szokujące! Wiecie jak bardzo Otodom stara się być blisko Waszych spraw, Waszych potrzeb, stąd pomysł na…

Pośrednicy z Bobrowa Podhalańskiego również wypowiedzieli się w ankiecie Otodom
Pośrednicy z Bobrowa Podhalańskiego również wypowiedzieli się w ankiecie Otodom

Strona specjalnie dla Was

Stąd pomysł na serwis randkowy dla pośredników w obrocie nieruchomościami. Chcemy ułatwić Wam poznanie osób, które pracują w takim samym trybie pracy jak Wy i mają podobne zainteresowania. Dlatego kluczem wyszukiwarki będzie możliwość sortowania kandydatów nie tylko po lokalizacji i wieku, ale również po:

  • specjalizacji: domy, mieszkania, podmokłe działki, gospodarstwa rolne, szybkie wynajmy, pokoje na godziny, podnajem garaży blaszanych,
  • zainteresowaniach: wędkarstwo, wieczorna lektura ksiąg wieczystych, monitorowanie rejestru zapisów abuzywnych, sporty dużego ryzyka (home staging na balkonach, szukanie słupków granicznych w deszczu, bierki po dwóch głębszych) , TV i kanapa, ogrodnictwo (w tym stawianie krasnali), BHP i Ph, nawigacja offline i online, zwierzęta i koty, wiersze i szydełkowanie.
  • typach osobowościowych: kulturalny, rozrywkowy, domownik, sportowiec, dziwak, drwal pełną gębą, buntownik z wyborową,
  • wygląd: wzrost, waga, obwód klatki, stopień owłosienia, a nawet rozmiar stopy.

Wszelkie propozycje na rozszerzenie parametrów proszę wpisywać w komentarze pod artykułem. Każda sugestia zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Ambasadorzy serwisu

Do promocji serwisu zaprosiliśmy znane pary  z branży nieruchomości, które będą ambasadorami i twarzami marki. Na razie to jednak tajemnica, ale może ktoś zgadnie? Jeżeli któraś z par chciałaby opisać swoją historię na łamach naszego serwisu, to proszę pisać na blog@otodom.pl.

Kim są ambasadorzy nowego serwisu?
Kim są ambasadorzy nowego serwisu?

Jednocześnie ogłaszamy konkurs na nazwę dla serwisu. Najlepsza nazwa zostanie nagrodzona w postaci wykupionej domeny. Natomiast osoba, która ją wymyśli otrzyma gadżet-niespodziankę od Otodom. Deal? Nazwy prosimy również wpisywać w komentarzach pod artykułem.

Na dziś kończymy nadawanie, a już wkrótce więcej informacji.

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Zamknij