News

Siężyje: bezpiecznie. Pośrednicy z Rzeszowa nie są zaskoczeni

W badaniu poziomu życia „siężyje” serwisu Otodom w kategorii „bezpiecznie”, pierwsze miejsce zajął Rzeszów. Czy pośrednicy z tego miasta są zaskoczeni wynikiem? Sprawdźcie, co nam odpowiedzieli!

siężyje - raport Otodom
siężyje – raport Otodom

Rzeszowscy pośrednicy nie są zdziwieni i spodziewają się więcej

– “Miasto w ostatnich latach bardzo się rozwija pod względem infrastruktury i kultury. To sprawia, że młodzi ludzie chętniej podejmują decyzję o zamieszkaniu w Rzeszowie, niż w innych miastach. Lepsza infrastruktura i komunikacja pozwala na powstawanie wielu nowych zakładów pracy, podnosi się standard życia mieszkańców, a wraz z jakością ich życia podnosi się ich zapotrzebowanie na ambitne spędzanie wolnego czasu” – twierdzi Paulina Kosturek-Migacz z biura KM Nieruchomości.

– “Po pierwsze stolica Podkarpacia to miasto „w sam raz”, nie jest ani za duże, ani za małe. Po drugie mentalność mieszkańców jest pozytywna – mniej się martwimy, a więcej uśmiechamy. Po trzecie wciąż mamy świeże powietrze, dostęp do dzikiej natury, a na dokładkę podkarpackie słynie z ekologicznego jedzenia. Oczywiście nie byłoby tak różowo, gdyby nie praca wykonana przez lokalne samorządy z prezydentem na czele oraz szeroki strumień dofinansowania z Unii Europejskiej, który został bardzo dobrze wykorzystany – dodaje Paweł Gancarz z biura Super Nieruchomości.

Więcej wypowiedzi, prognozy wyników w innych kategoriach siężyje i sporo cennych informacji o rynku nieruchomości w Rzeszowie znajdziecie w artykule, który publikujemy w Otodom.

Wkrótce poznamy także wyniki rankingu siężyje w kategoriach:

ikony

W której kategorii ma szansę wygrać miasto, w którym mieszkasz?

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij