fbpx

Życzenia od każdego z osobna…

No może od prawie każdego…Przyjmijcie najszczersze życzenia od zespołu Otodom, bo dobrych życzeń nigdy za wiele. Wesołych!

kartka-2
Podpisaliśmy się dla Was 🙂
monika-rudnickaMonika Rudnicka: W te Święta życzę Wszystkim dużo jakości a mało ilości :). Pomyślcie o tych, których kochacie i dajcie im swoją pełną atencję, choćby przez kilka minut. Posłuchajcie w skupieniu, co im w sercach gra i pomyślcie, co Wy możecie dla nich zrobić. Karma wraca, każdy dobry uczynek to w przyszłości więcej szczęścia dla Was. Nie biegajcie, nie kupujcie za dużo, spacerujcie na świeżym powietrzu, bo przecież pogoda jest zawsze. Bądźcie tu i teraz. Nie zastanawiajcie się nad tym co było, ani nad tym, co będzie, cieszcie się dokładnie tą chwilą, która trwa. A na przyszły Rok życzę Wam żeby każda zmiana, której oczekujecie, zaczęła się od Was. Ustalcie sobie realne cele i je realizujcie. Konsekwentnie i w pełnym skupieniu. Nie słuchajcie innych, tylko tego, co Wam w duszy gra.

agata-polinska

Agata Polińska: Niech te Święta będą przepełnione pozytywnym komunikatem i ludźmi. A wszystkim pozostałym możecie zawsze powiedzieć: ‚Nie mów do mnie tarazzzz…’.

wojciech-kadula

Wojciech Kadula: 100 pakietów, pińcet podbić, Oelixów na bogato, tego życzę w Nowym Roku:)

anna-paduszynska

Anna Paduszyńska: Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok 2017 przyniesie Wam same szybkie transakcje i zadowolenie na polu zawodowym i prywatnym.

anita-dlugolecka

Anita Długołęcka: Samych skutecznych zapytań, milion telefonów, 100 sprzedanych mieszkań i domów miesięcznie, samych zadowolonych i uszczęśliwionych własnym M klientów;) a w Święta spokoju  i samych radosnych chwil spędzonych w gronie rodzinnym…a w Nowym Roku samych sukcesów;)

agata-olejniczak-szczesniak

Agata Olejniczak-Szcześniak: Aby w tej zabieganej codzienności czas w Święta się dla Państwa zatrzymał, a każdy dzień Nowego Roku przynosił mnóstwo satysfakcji.

lukasz-domanski
Łukasz Domański: Radosnych, spokojnych Świąt pełnych ciepła i rodzinnej atmosfery, odpoczynku od zawodowych zobowiązań, suto zastawionego stołu w Wigilię i Boże Narodzenie, dalszych sukcesów w pracy, a także pomyślności w życiu prywatnym, wytrwałości w dążeniu do celów i dalszej owocnej współpracy w nadchodzącym roku.

beata-kowalewska

Beata Kowalewska: Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia, uśmiechów moc! 😀

iwona-pulanecka

Iwona Pułanecka: Udanych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pasma samych sukcesów w zbliżającym się 2017 roku 🙂

grzegorz-sawicki

Grzegorz Sawicki:  Życzę Wam abyście zawsze mieli czas na bujanie w obłokach, a przy tym żeby obyło się bez potknięć i potłuczonych bombek

alicja-poludniak

Alicja Południak: Życzę Wam, abyście pomiędzy czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi, znaleźli też chwilę dla siebie i zrobili to, na co od dawna macie ochotę, a wciąż odkładacie na później 🙂 A w Nowym Roku wielu sukcesów i radości!

natalia-siuba

Natalia Siuba: Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku. 😉

monika-skotarczak

Monika Skotarczak: W tym wyjątkowym czasie  dużo zdrowia, wielu powodów do radości. Spełnienia w  życiu prywatnym i zawodowym.

marcin-kawecki

Marcin Kawecki: sto lat sto lat 😀

dorota-dwornik

I na koniec ode mnie : Rozładowanych baterii w telefonach, laptopach, tabletach… a naładowanych w ciele. Zarówno w Święta jak i 2017!

 

Dorota Dwornik
Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist