fbpx

And the Oscar goes to …

… Otodom?

Na to pytanie mogą odpowiedzieć sobie sami zainteresowani. My, Zespół Otodom, bez fałszywej skromności wiemy, że to był nasz rok. Rok Otodom na rynku serwisów nieruchomościowych.

  • Mamy blisko 3 razy więcej wizyt osób poszukujących nieruchomości niż kolejny serwis w rankingu portali nieruchomościowych
  • Mamy więcej wizyt niż 4 kolejne serwisy nieruchomości łącznie
  • Mamy 6 x więcej aktywnych użytkowników aplikacji mobilnej niż drugi gracz na rynku w naszej kategorii

Dane: Similar Web. Grudzień 2016

 

Brief - Otodom

Brief - Otodom

Źródło: Magazyn – BRIEF Grudzień 2016.

Nie wydarzyło się to przypadkiem, nie wydarzyło się to dzięki lub na przekór konkurencji. Wydarzyło się to, bo konsekwentnie, z uporem maniaka idziemy w kierunku, który sobie obraliśmy. A w tym roku udało się zebrać pierwsze plony. Dla nas te plony to dobra, partnerska relacja z naszymi klientami. I to zawsze będzie nam przyświecało jako najwyższa wartość. Tak traktujemy się w pracy, tak traktujemy innych i tak z szacunkiem ale biznesowym zacięciem chcemy być traktowani.

Zastanawiałam się, w jakiej formule podsumować ten rok. I pomyślałam, co ja Was będę męczyć. Każdy już wypatruje 2017 z niecierpliwością i snuje plany, jaki to on będzie lepszy od 2016.

Także tym razem kompaktowe, bardzo selektywne podsumowanie tego, co już było – w wersji filmowej! Żeby na koniec roku już nic nie czytać, tylko sobie popatrzeć i napić się dobrej kawy :).


2016 rozpoczęliśmy nową edycją Akademii Rozwoju Agenta. Pisaliśmy i fotografowaliśmy. Patrząc na oceny uczestników, to zdecydowanie nasza najlepsza edycja. Polerujemy ten diament…

W kwietniu odpaliliśmy kampanię telewizyjną “Adresujemy marzenia”. Kampanię powtórzyliśmy jeszcze jesienią. 3 emocjonalne spoty, które mnie osobiście ruszają. A który jest Waszym ulubionym?

W maju zainaugurowaliśmy pierwsze Spotkanie Liderów Nieruchomości. Było … z klasą …

W sierpniu…na naszą Akademię Rozwoju Agenta w Krakowie zawitał 3000 uczestnik. Gratulujemy!

W listopadzie…najpopularniejszym powiedzeniem w Otodom było: “Nie mów do mnie Taras” :)!

A w grudniu… w grudniu to dla Was spędziliśmy świąteczny dzień w zaaranżowanym studio, aby móc złożyć Wam jak najbardziej osobiste życzenia. Wam, naszym klientom i partnerom. Mam nadzieję, że się udało.

Dziękujemy za ten rok i nie możemy się doczekać kolejnego. To WY nas napędzacie do działania!

 

Monika Rudnicka
General Manager Otodom