News

Sprzedaj z Otodom – nieruchomości znikają w mgnieniu oka

Jak Sprzedaj z Otodom wpływa na realną sprzedaż? Dzisiaj nasz gość – Dominika Dąbrowska sama opowie o tym, jakie są jej doświadczenia z programem intensywnego promowania ofert. Zobaczcie!

 

Sprzedano
Promowanie, wysoka jakość, sprawdzona oferta i… Mieszkanie sprzedane.

 

Kilka słów o Sprzedaj z Otodom

Na czym właściwie polega program? Otóż przez 9 miesięcy intensywnie promujemy Twoje ogłoszenie zgodnie z założonym harmonogramem. Dzieje się to automatycznie, a zatem nie musisz martwić się o samodzielne uruchamianie promowań.

 

Sprzedaj z Otodom

 

Nie sprzedasz – nie płacisz. Opłata za udział w programie pobierana jest tylko w przypadku sprzedaży nieruchomości i wynosi 0,3% od kwoty transakcji.

Należy jednak pamiętać, iż do programu zgłoszone mogą być oferty spełniające kryteria jakościowe oraz z podpisaną umową na wyłączność (min. 3 miesiące). Więcej informacji można odnaleźć tutaj.

 

Jedno kliknięcie i oglądalność oferty wzrasta 10-krotnie.
Jedno kliknięcie i oglądalność oferty wzrasta 10-krotnie.

 

Dlaczego warto skorzystać ze Sprzedaj z Otodom?

Wznawiając  program Sprzedaj z Otodom opieraliśmy się na wiedzy oraz radach doświadczonych pośredników. Poprosiliśmy zatem specjalistkę w branży, Dominikę Dąbrowską z REMAX Prestige, o podzielenie się tym, jak program Sprzedaj z Otodom wpłynął na rzeczywistą sprzedaż nieruchomości.

 

Co skłoniło Cię do skorzystania ze Sprzedaj z Otodom?

REMAX Prestige

 

Dominika: Miałam ciekawą nieruchomość w wysokim standardzie. Zależało mi na bardzo dobrej promocji i szybkiej sprzedaży z jednoczesnym zachowaniem ceny ofertowej. Innym motywatorem była ciekawość i chęć poznania tego programu. No i nadarzyła się do tego okazja.

 

szooooooooo

Po jakim czasie udało się sprzedać tę nieruchomość?

Dominika: 7 dni od publikacji została podpisana umowa rezerwacyjna, chwilę później umowa przedwstępna – a potem procedura kredytowa i umowa końcowa.

 

Jakie oferty zazwyczaj zgłaszasz? Na co zwracasz największą uwagę?

Dominika: Na razie zgłosiłam jedną nieruchomość, wyżej opisaną. Teraz myślę o kolejnej, która też jest bardzo atrakcyjna, ma profesjonalne zdjęcia. Niestety cenę ma nieco powyżej rynkowej, a właściciele póki co nie są skłonni do jej korekty.

Czy poleciłabyś Sprzedaj z Otodom innym pośrednikom?

Dominika: Z pewnością tak! Zarówno dla ofert wyróżniających się jakością zdjęć, marketingiem (oferty premium), jak również dla nieruchomości, z którymi mają problem. Na przykład które długo są na rynku i chcemy nadać im “drugie życie”.

Mamy nadzieję, że opinia Waszej koleżanki z branży nieruchomości mówi sama za siebie. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat programu Sprzedaj z Otodom, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wszelkie pytania można wysyłać poprzez nasz formularz kontaktowy.

A w kolejnym artykule na temat Sprzedaj z Otodom wraz z Adamem Parzusińskim poruszymy m.in. temat podwójnej wyłączności.

Będzie się działo!

Czytaj dalej

Iwona Pułanecka

Customer Service Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij