News

Nowy- stary ale dobry blog Otodom

Ostatnio nie było wpisów? Ano nie było, ponieważ troszkę kombinowaliśmy, aby blog Otodom był przyjemniejszy w odbiorze. Udało nam się?

blog Otodom nowa wersja
Nowa wersja bloga Otodom już gotowa!

Blog Otodom powstał ponad rok temu. Pierwszy wpis Agaty Polińskiej pojawił się 10 lutego 2015r. Od tego czasu nasz blog mocno ewoluował. To już  nie tylko platforma, na której informujemy Was o zmianach produktowych Otodom. To miejsce, w którym nawiązujemy z Wami również relacje. Myślę, że można napisać bez ogródek, że spełnia on rolę poznawczą, ale taką wielowymiarową. My poznajemy Was, Wy nas i nasz serwis. A jeszcze dodatkowo poznajecie siebie nawzajem i dzielicie się informacjami związanymi z Waszą pracą. To dopiero hybryda poznawcza :)

blog Otodom nowa wersja
Czekamy na Wasze opinie dot. bloga Otodom.

Tak czy inaczej postanowiliśmy zadbać o to, aby jego strona wizualna i funkcjonalna była bardziej nowoczesna.  Blog Otodom zyskał nową szatę graficzną dzięki temu, że czytacie go coraz więcej i więcej. Działamy w myśl zasady: rozwijamy te obszary, które są przydatne naszym klientom. Jeszcze kilka szlifów i będzie dopracowany. Ale już dzisiaj oddajemy go w Wasze ręce. Oczywiście liczymy na opinie i wskazanie punktów do poprawy, tak jak w innych wprowadzanych opcjach w Otodom to czynicie. Dziękujemy za wsparcie i wyznaczanie dróg rozwoju!

blog Otodom nowa wersja
Nie stoimy w miejscu, cały czas idziemy na przód…a nawet biegniemy!

Mogę chyba wyznać w zupełnej tajemnicy, że to nie koniec zmian na blogu Otodom! Nie poprzestaniemy na tym, bo głowy mamy pełne pomysłów! Ale na razie ciiiichooo szaaa. Czekamy na Wasz głos, aby zweryfikować nasze zamierzenia. No to kto doda pierwszy komentarz na zupełnie świeżym, nowym blogu? Czekamy!

 

 

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij