fbpx

Moderacja- podaj precyzyjną lokalizację

Jedni marzą o domach na uboczu, świeżym powietrzu i świerszczach cykających za oknem. Inni o mieszkaniach w centrum miasta, ponieważ najważniejsze jest dla nich aby wszystko, o czym pomyślą, znajdowało się nieopodal. Co za tym idzie, wskazywanie w ogłoszeniach precyzyjnej lokalizacji jest niezwykle istotne. A czy Wy podajecie współrzędne?

Poprawne dane lokalizacyjne są na wagę złota!
Poprawne dane lokalizacyjne są na wagę złota!

Lokalizacja w naszym serwisie

 

Niestety zdarza się, że w parametrach ogłoszeń, które widnieją w Otodom, znajduje się informacja o błędnej lokalizacji i dopiero w opisie poszukujący może odnaleźć informację, iż  „nieruchomość znajduję się 5-10-15…km. od wskazanej miejscowości”. Rozumiemy, że ten zabieg ma zwiększać zasięg ofert, jednak temu służy w naszym serwisie możliwość wyboru promienia odległości, dostępna w wyszukiwarce.

promień wyszukiwania
Promień wyszukiwania pomaga odnaleźć również oferty z okolic dużych miast

 

Lokalizacja a moderacja

Często otrzymujemy zgłoszenia od niezadowolonych Użytkowników, którzy proszą o interwencję w kwestii poprawienia parametrów lokalizacyjnych ogłoszeń. Czasem nawet w opisie nie mogą odnaleźć nazwy miejscowości albo to samo ogłoszenie dodawane jest w różnych lokalizacjach.  W przypadku takich zgłoszeń działania podejmują nasi Moderatorzy i odsyłają do Was ogłoszenia, wskazując, że należy je poprawić lub jeśli mają taką możliwość, poprawiają błędnie uzupełnione parametry w Waszym imieniu.

Zależy nam na przekazywaniu osobom poszukującym rzetelnych informacji i dostarczaniu ofert o najwyższej jakości, dlatego zwracajcie uwagę na dane lokalizacyjne ogłoszeń- miejscowość, dzielnicę i jeśli to możliwe ulicę. Co więcej, dobrze oznaczone obiekty idealnie prezentują się w wirtualnej rzeczywistości w naszej aplikacji mobilnej. Pamiętajcie, że dobrze poinformowany poszukujący chętniej nawiązuje kontakt z ogłoszeniodawcą i szybciej nabiera do niego zaufania w czasie dalszej współpracy. Sprawdźcie swoje ogłoszenia i uzupełnijcie parametry ofert już dziś!

Beata Kowalewska
Senior Quality Specialist