News

1. Spotkanie Liderów Nieruchomości w Serocku

Veni, vidi, vici!!! Tak właśnie cała załoga Otodom czuje się czytając Wasze komentarze, słuchając pochlebnych słów i otrzymując tysiące pozdrowień! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.  W samym zaś Serocku przez cały czas pochłaniała nas atmosfera wzajemnej inspiracji. Czuliście to samo? Jak to się działo? Zobaczcie!

Otodom Narvil web 029

 

Szybki reportaż zdarzeń…

Spotkanie odbyło się 11 maja w Serocku. Do pięknego hotelu Narvil, z różnych stron Polski zjechało prawie 300 osób. Niektórzy pokonali nawet ponad 700 km. Spotkanie rozpoczęła lekko zestresowana Monika Rudnicka, general manager Otodom:

Monika przedstawiła niemal wszystkich pracowników Otodom, którzy wchodzili na scenę. Jedni bardziej dziarsko, prężnym krokiem, wręcz wskakiwali na nią. Inni dopiero zachęceni brawami, prostowali sylwetki i z lekkim uśmiechem na twarzy prezentowali się na podwyższeniu. Nasza obecność jakby dodała Monice otuchy i ta zaprezentowała już bardziej pewnie swoją prelekcję „Obierz z nami kurs na jakość”. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj >>>

Rafał Brzoska również był w Serocku…

Przyleciał specjalnie z Londynu, aby powiedzieć „Jak zbudować biznes z sukcesem”. Później niestety spieszył się znów na samolot. Jednak podczas wykładu, zupełnie nie spiesząc się, szczegółowo i ciekawie opowiadał o etapach rozwoju swojej firmy. Zdradził również plany na przyszłość. Znalazł także czas, aby odpowiedzieć na Wasze pytania. Zobaczcie, co mówił podczas krótkiego wywiadu:

Jak wiecie inspirowały nas również inne znakomite osobistości. Tych, których nie było, ponownie odsyłam do reportażu, o tutaj >>

Tak to On zadawał pytania…

W przerwach mieliście okazję powiedzieć parę słów do mikrofonu. Oto przykład:

 

Wieczorne pląsy pełne inspiracji…

Była też impreza, o której można by dużo pisać…Gwiazdę wieczoru trzymaliśmy przed Wami w tajemnicy do ostatniej chwili. Tak przynajmniej nam się wydaje :) A tak nasza, jedyna w swoim rodzaju Agata Polińska Was zapraszała:

Tylko jeszcze zapytam: JAK SIĘ BAWILIŚCIE? :)

To nie koniec zdjęć, które dawkuję Wam na wydarzeniu Spotkania Liderów Nieruchomości! To też nie koniec niespodzianek. Już niedługo materiałów z tego spotkania będzie więcej!!! Zostańcie z nami!

Save

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij