fbpx

MONTHLY ARCHIVES Maj 2016

Moderacja ogłoszeń, czyli wyższa jakość

Czasem do Was piszą, czasem działają w ukryciu… Odczytują dziesiątki zgłoszeń i przeglądają setki ofert każdego dnia. Dbają o to, aby ogłoszenia były aktualne i aby wyniki wyszukiwania były zgodne z oczekiwaniami osób poszukujących nieruchomości. Kim są? Możliwe, że mieliście już okazję ich poznać. Mowa o naszym Zespole Moderacji.

Czytaj dalej

1. Spotkanie Liderów Nieruchomości w Serocku

Veni, vidi, vici!!! Tak właśnie cała załoga Otodom czuje się czytając Wasze komentarze, słuchając pochlebnych słów i otrzymując tysiące pozdrowień! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.  W samym zaś Serocku przez cały czas pochłaniała nas atmosfera wzajemnej inspiracji. Czuliście to samo? Jak to się działo? Zobaczcie!

Czytaj dalej

Nowości w ogłoszeniach

Zapewne już zauważyliście, że Wasze ogłoszenia w Otodom zostały wzbogacone o nowe opcje. Co się zmieniło? Dodaliśmy w nich raporty cen ofertowych, a przy niektórych nawet transakcyjnych. O tym jaka jest korzyść i co decyduje o tym, że nie przy wszystkich ogłoszeniach jest raport oparty na cenach transakcyjnych, dowiecie się z tekstu zamieszczonego poniżej. Zapraszam […]

Czytaj dalej