News

Nowa oferta dla deweloperów

Witajcie!

Dla wszystkich tych, którzy przegapili, że weekend się zakończył mamy ważną informację: dziś wtorek – po poniedziałkowej rozgrzewce czas wejść na wyższe obroty!

Szczególnie dla deweloperów przygotowaliśmy coś wysokoenergetycznego. Chcemy poinformować Was o zmianach w ofercie, które wprowadzimy już niedługo na naszej stronie oraz na Waszych kontach.

Zmian, które wejdą w życie jest całkiem sporo, dlatego postanowiliśmy opisać je szczegółowo w trzech odrębnych sekcjach.  Każdy z Was czeka zapewne już  na szczegóły, dlatego nie ma co zwlekać.

Do biegu, gotowi, start!

1) Dodawanie ogłoszeń konkretnych nieruchomości

Jak dobrze wiecie dotychczas z poziomu konta deweloperskiego mogliście dodawać wyłącznie ogłoszenia inwestycyjne. Tego typu oferty miały charakter ogólny i odnosiły się do osiedla lub etapu inwestycji, opisując je w całości, a nie ich poszczególne części składowe, czyli np. mieszkania lub domy. Poszukujący, aby zobaczyć interesujące ich nieruchomości, muszą przejść z inwestycji w Otodom na Waszą stronę, gdzie dopiero mogą zobaczyć Waszą aktualną ofertę.

Same inwestycje wyświetlaliśmy w dwóch miejscach:

  • w zakładce “oferty deweloperów” – w tym miejscu znajduje się wyszukiwarka, za pomocą której osoby poszukujące mogą znaleźć inwestycje, znajdujące się w interesującej je lokalizacji.
  • w sekcji “zobacz też oferty deweloperów” – ta sekcja znajduje się po prawej stronie każdej z list zwykłych ogłoszeń i składa się z 3 losowo wybranych inwestycji znajdujących się w danym mieście, regionie czy też najbliższej okolicy.

Już niedługo będziecie mogli dodawać również ogłoszenia poszczególnych nieruchomości. Na swoich kontach wprowadzicie zatem wszystkie mieszkania, domy, lokale użytkowe i garaże będące częścią realizowanej przez Was inwestycji. Tego typu ogłoszenia będą powiązane z Waszym ogłoszeniem inwestycyjnym i będą wyświetlać się przy nim. Co więcej – takie ogłoszenia będziecie mogli zamieszczać na domyślnych listingach, docierając tym samym do osób, które poszukują np. mieszkań w Warszawie lub domów w Krakowie.

Zapewne zastanawiacie się, teraz w jaki sposób będziemy wyświetlali Wasze ogłoszenia. Mianowicie będziemy dzielili wprowadzone oferty na osobne grupy, które zostaną stworzone w oparciu o kategorię, typ transakcji oraz liczbę pokoi, czyli powstaną np. “mieszkania, na sprzedaż, jednopokojowe”, “domy, na sprzedaż, trzypokojowe”. Z każdej takiej grupy będziecie mogli wytypować jedno ogłoszenie dla danej inwestycji, które zostanie przeniesione na domyślny listing dla mieszkań lub domów, gdzie będzie wyświetlane wśród innych ogłoszeń zamieszczonych przez agencje nieruchomości lub osoby prywatne.

2) Nowa strona główna dla deweloperów

Postanowiliśmy odświeżyć wygląd tej strony, aby nadać jej jeszcze bardziej nowoczesny oraz profesjonalny charakter. Zmianie uległa wyszukiwarka, która będzie wyświetlać się w taki sposób:

1

Dodatkowo na stronie głównej znajdziecie sekcję “Promowane ogłoszenia“.  Znajdować się tu będą inwestycje i ogłoszenia z rynku pierwotnego, do których wykupiono wyróżnienie na stronie głównej.

Poniżej umieściliśmy formularz rejestracyjny, czyli miejsce, w którym Ci z Was, którzy nie mają jeszcze u nas konta, będą mogli do nas dołączyć. Pod formularzem znajdzie się lista “polecanych deweloperów”. W tym miejscu będziemy losowo wyświetlać logo tych z Was, którzy posiadają u nas zarejestrowane konto. Jednocześnie prezentujemy 6 logo, przy czym co każde 5 minut lista ulega odświeżeniu.

Tutaj zobaczycie, jak prezentować się będzie formularz wraz z listą:

3


3) Ulepszona strona inwestycji

Liftingowi graficznemu poddaliśmy również samą stronę inwestycji, która będzie bardziej estetyczna, czytelna i przyjazna dla oka. Zobaczcie sami, co osoba poszukująca zobaczy po otworzeniu Waszej inwestycji:

 

4

W dalszej części znajdować się będzie informacja na temat nieruchomości powiązanych z daną inwestycją. To właśnie między innymi z tego miejsca poszukujący będą mogli przejść np. do mieszkań lub domów, które są jej częścią. Pod listą powiązanych nieruchomości umieściliśmy nową sekcję “W pobliżu“. W tym miejscu znajduje się mapka, dzięki której poszukujący będzie mógł nie tylko sprawdzić, w którym miejscu zlokalizowana jest inwestycja, ale przede wszystkim sprawdzić jakie ciekawe punkty znajdują się w okolicy. W tym miejscu wskazujemy najbliższe przystanki komunikacji miejskiej, obiekty rekreacyjne, sklepy, centra handlowe, apteki, szpitale, szkoły…jest tego całe mnóstwo! Najlepiej sami sprawdźcie jak będzie prezentować się to miejsce:

 

5

To najważniejsze zmiany, które wejdą w życie na kontach deweloperskich. Cieszymy się, że dobiegliście z nami do samej mety. Mamy nadzieję, że po dzisiejszym rozruchu na ustach każdej i każdego z Was zagościł uśmiech. Pamiętajcie tylko, że w najbliższych tygodniach dostaniecie od nas wiadomość e-mail potwierdzającą, że zmiany, o których pisaliśmy powyżej wejdą w życie.

Pozdrawiamy!

 

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij