News

Garść newsów na weekend

Jako że od niespełna miesiąca nie informowaliśmy Was o tym, co ciekawego działo się u nas w produkcie, przygotowaliśmy dla Was podsumowanie najważniejszych zmian, jakie miały miejsce w ostatnim czasie. Zatem zaczynajmy!

1) Nowa sekcja “W pobliżu” na karcie ogłoszenia

Jakiś czas temu na karcie ogłoszenia, tuż pod jego opisem, dodaliśmy nową sekcję nazwaną przez nas “W pobliżu“. W tym miejscu znajdziecie mapkę oraz listę interesujących punktów, które znajdują się w okolicy. Jakiego typu miejsca wskazujemy? Gama jest naprawdę szeroka – od najbliższych przystanków tramwajowych/autobusowych/linii metra, przez okoliczne szpitale, apteki, sklepy, parki, aż po wszelkiego rodzaju punkty rekreacyjne. Jednym słowem – wszystko czego dusza zapragnie!

A jak to wygląda w praktyce? Rzućcie okiem sami:

Musimy przyznać szczerze – nad tą zmianą pracowaliśmy od dawna i wiele osób włożyło dużo pracy, aby nadać karcie ogłoszenia obecny kształt. Mamy nadzieję, że nowy widok ogłoszenia przypadnie Wam do gustu. My sami jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy i wierzymy, że podzielicie nasz entuzjazm.

2) Linki do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Obecnie do oferty, poza zdjęciami, wirtualną wycieczką oraz filmem w Youtube, można dodać także link prowadzący do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Osoby poszukujące dzięki dostępowi do takiego planu będą mogły w łatwy sposób sprawdzić np. jakiego typu dom będą mogły wybudować na danej działce, lub zobaczyć jakiego typu przedsięwzięcia budowlane są planowane w najbliższej okolicy.

Możliwe, że zastanawiacie się obecnie w jaki sposób wprowadzić taki plan w swoim ogłoszeniu? Nic prostszego – wystarczy zalogować się na swoim koncie i dodać go, edytując ogłoszenie dokładnie w tym miejscu:

3) Możliwość wyszukiwania inwestycji w wyszukiwarce głównej

Ta mała na pozór zmiana ucieszyć powinna przede wszystkim tych z Was, którzy posiadają u nas konta deweloperskie. Do niedawna osoby poszukujące mogły znaleźć inwestycje wyłącznie klikając opcję “Oferty deweloperów”, która znajduje się na granatowym pasku wyświetlanym na samej górze każdej strony. Obecnie za pomocą naszej głównej wyszukiwarki można znaleźć nie tylko oferty odnoszące się do różnego typu nieruchomości (np. mieszkania, domy, działki), ale osoby poszukujące zainteresowane ofertą deweloperów, będą mogły również z niej skorzystać, aby znaleźć inwestycje.

Poniżej zobaczycie jak prezentuje się nasza wyszukiwarka z zaznaczoną nową opcją:

4) Otodom krok po kroku, czyli samouczki Otodom w Youtube

Od niedawna na naszym kanale w Youtube możecie znaleźć przewodniki, które dla Was przygotowaliśmy. Filmiki w prosty sposób opisują np. w jaki sposób można u nas zarejestrować konto, dodać ogłoszenie oraz jak je następnie wypromować. Wśród przewodników znajdziecie również taki, w którym wyjaśniamy mechanizm naliczania opłat abonamentowych. Jednym słowem – w przygotowanych przez nas samouczkach znajdziecie informacje na temat podstaw poruszania się w Otodom w pigułce.

Gorąco zachęcamy Was do odwiedzenia naszego kanału w Youtube! Sam link znajdziecie tutaj:

https://www.youtube.com/otodom

Jak zwykle mamy nadzieję, że zmiany, które wdrożyliśmy w ostatnim czasie, spodobają się Wam. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejszy wpis nie obfitował w dużą ilość newsów, ale zapewniamy, że nie dzieje się tak bez przyczyny. Od początku roku intensywnie pracujemy nad kilkoma pomysłami i jesteśmy już na ostatniej prostej. W nadchodzących tygodniach chcielibyśmy zaprezentować Wam kilka pomysłów i oddać w Wasze ręce nowe funkcjonalności. Z jednej strony przebieramy niespokojnie nogami, gdyż chcielibyśmy uchylić Wam już teraz rąbka tajemnicy, z drugiej chcielibyśmy osiągnąć efekt “wow”, kiedy nowości ujrzą światło dzienne. Jedyne co możemy powiedzieć – będzie naprawdę ciekawie!

Tym optymistycznym akcentem kończymy dzisiejsze nadawanie.

Pozdrawiamy!

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij