fbpx

Nowa odsłona programu Sprzedaj z Otodom

Pamiętacie program Sprzedaj z Otodom? Na pewno! Wielu z Was często dopytywało kiedy SZO pojawi się ponownie. Zebraliśmy i przeanalizowaliśmy Wasze sugestie i oto jest! Sprzedaj z Otodom cieszył się dużą popularnością ponieważ gwarantował naprawdę skuteczną promocję i, co ważne, rozliczenie następowało wyłącznie w przypadku sprzedaży nieruchomości. Ale po kolei…

Przejrzyste zasady

Do programu można zgłosić oferty z podpisaną umową na wyłączność. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Nowością jest to, że nieruchomości te nie mogą być promowane na innych serwisach ogłoszeń nieruchomości. Dzięki takiej podwójnej wyłączności będziecie mogli łatwiej oszacować koszt pozyskania klienta.

Otodom w połączeniu z OLX dociera do blisko 70% wszystkich poszukujących nieruchomości w Polsce. Wiemy, że jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą promocję Waszym ofertom. Wzrastająca liczba unikatowych ogłoszeń w serwisie przyciągnie jeszcze większą rzeszę potencjalnych nabywców. W ten sposób chcemy zwiększyć Waszą szansę na sfinalizowanie transakcji.

Tu pisaliśmy o skuteczności najpopularniejszego serwisu w Polsce jakim jest Otodom >>

Nie sprzedasz – nie płacisz!

To my bierzemy na siebie całe ryzyko! A wartość wszystkich promowań przy założeniu 9-miesięcznej obecności oferty w programie to koszt 2023,79 zł brutto. To o 35% więcej nakładu na promocję niż w poprzedniej edycji programu! Będzie o wiele skuteczniej.

Tylko w pierwszym miesiącu zgłoszona oferta zostanie wypromowana:

  •     7 podbiciami
  •     TOP na 30 dni
  •     5 dni na stronie głównej
  •     OLX na 30 dni

Nie musicie wyróżniać ofert samodzielnie, promowania aktywujemy automatycznie. Oprócz tego, Wasza oferta zostanie opasana szarfą, która na pewno zwróci uwagę przeglądających strony Otodom.
Rozliczenie natomiast nastąpi tylko wówczas gdy sprzedacie daną nieruchomość i będzie to 0,3% od kwoty transakcji.

Jakość ofert

Postanowiliśmy zmienić zasady przyjmowania ofert. Kryteriów przyjmowania ofert jest zdecydowanie więcej. Ważne jest to, że ogłoszenia powinny spełniać pewne standardy, aby zainteresować poszukującego. Pamiętajcie, że internauci spędzają na liście ogłoszeń kilka sekund – w ciągu tego krótkiego czasu decyduje się czy oferta jest warta uwagi. Dlatego ogłoszenie powinno mieć:

  • odróżniający tytuł, nienadany automatycznie przez program do eksportu
  • minimum 10 zdjęć (wyjątkiem są działki, tutaj wystarczą 3 zdjęcia)
  • dołączone zdjęcie oraz imię i nazwisko opiekuna oferty
  • możliwie jak najdokładniej określoną lokalizację nieruchomości
  • podpisaną umowę o wyłączność na min. 3 miesiące
  • ceną nieruchomości na poziomie minimum 100 tys. zł (wyjątkiem są działki, tutaj ceną minimalną jest 80 tys. zł).

Twoja oferta spełnia powyższe kryteria? Jesteś zainteresowany jak to działa? Chcesz sprawdzić naszą skuteczność? Już od 11 stycznia będziesz mógł zgłaszać ofertę do programu Sprzedaj z Otodom.


Aby to zrobić kliknij przycisk „Promuj” przy danej ofercie. Jeśli Twoja oferta spełnia podstawowe wymagania programu, zobaczysz link, jak na obrazku poniżej:

Dowiedz się więcej o Sprzedaj z Otodom >>

Zobacz co inni pośrednicy mówią o Sprzedaj z Otodom:

Dorota Dwornik
Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist