News

Pieśń kolejnych zmian

W sklepach już pierwsze dźwięki “Last Christmas! I gave you my heart…”. Wszędzie już wystawy przyozdobione girlandami, bombkami i bałwanami…A my nie dajemy się zwariować! Sumiennie wykonujemy zadania zaplanowane wcześniej, nucąc pod nosem “tupu tup po śniegu. dzyń, dzyń na sankach… ” Stop! Zobaczcie jakie zmiany wprowadziliśmy na Waszych kontach!

 

Dodaj załącznik

Już teraz możecie dodać załącznik w odpowiedzi na przesłane zapytanie w sprawie wystawianej przez Was nieruchomości. Wierzymy, że ułatwi Wam to komunikację z potencjalnymi klientami  i sprawi, że w pełni będziecie mogli zaprezentować  swoją ofertę.

 

Wyszukaj ostatnio podbite ogłoszenia

 

Zapewne przyda się również filtr, który umożliwi Wam sprawdzenie podbitych ofert w ostatnich 3 dniach. Zobaczcie gdzie możecie to sprawdzić:

 

Zmiana na koncie deweloperskim 

 

Na koncie deweloperskim można już sprecyzować osobny adres e-mail do zapytań i  numer kontaktowy dla każdej inwestycji. Widzimy, że co niektórzy już z tego korzystają. Ci którzy jeszcze tego nie zrobili powinni zalogować się do kont i wpisać dodatkowe dane.. o tu:

Trzy zmiany teraz, a kolejne już zaraz. Dla niektórych małe, dla niektórych duże, ale zapewne poprawiające jakość. Czekajcie na kolejne informacje od nas. Już niebawem odezwę się ponownie! “Tupu tup po śniegu. Dzyń, dzyń na sankach. Skrzypu skrzyp na mrozie. Lepimy bałwanka…”


Jeżeli chcesz zobaczyć co wcześniej zmieniliśmy to przejdź tu.

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij