News

Idzie jesień w wielkich butach, worek NOWIN niesie

Jesień zawitała na dobre. Liście już bardziej żółte nie mogą być i spadają z drzew. I dobrze! Bo jak wiadomo  drzewa ograniczają w ten sposób parowanie wody, dzięki czemu przetrwają zimę. Podobnie my musimy niekiedy zrezygnować z niektórych opcji, aby pozwolić narodzić się nowej jakości. A co Tym razem udało się nam polepszyć? Patrzcie!

Ująć tak, aby było lepiej!

 

Ostatnio pisaliśmy o jakości, no i ewolucja się zaczęła:

  • W mieszkaniach i domach liczba pokoi jest parametrem wymaganym. Oznacza to, że poszukujący będzie miał bardziej trafne wyniki wyszukiwana, a co za tym idzie szybciej odszuka wymarzoną nieruchomość. Dla ogłaszających natomiast znaczy to, że obowiązkowo muszą zaznaczyć w ofercie ile pokoi jest w danej nieruchomości.
  • Użytkownicy nie mogą już promować ogłoszeń, które nie mają zdjęć. Dążymy do tego, aby ogłoszenia były jak najbardziej kompletne. Pamiętajmy, że zdjęcia są również na listingu ofert. Ich brak powoduje, że sami zmniejszamy prawdopodobieństwo zainteresowania klienta swoją ofertą. 
Takich zdjęć będzie coraz mniej.

 

Lepiej promować? Dlaczego nie!

 

Dwie zmiany w promowaniach:

  • Od niedawna jest już oferta VIP.  Teraz możecie wykupić dla swojej nieruchomości stałą obecność na 3 dni na szczycie pierwszej strony wyników wyszukiwania dla podstawowych kryteriów:

  1. danego miasta,
  2. typu nieruchomości (mieszkanie, dom, itd.)
  3. rodzaju transakcji (sprzedaż/wynajem) 

Oferta VIP.

Zwróćcie uwagę, że przy ofertach VIP jest prezentowane logo firm. Zainteresowani?

  • Wprowadziliśmy również 3 warianty dla oferty TOP – na 7, 15 i na 30 dni. Więcej na ten temat przeczytacie w Centrum Pomocy.

Bo jak to bywa w przyrodzie, nic nie ginie. I niby trochę ujmując, tak naprawdę dodajemy. A co jest tą wartością dodaną? Jakość. Wierzymy, że każda zmiana jest dobra. A zmiany w kierunku lepszej jakości to już na pewno. Niedługo kolejne małe kroczki w kierunku lepszego… Ciekawi?

Jeżeli chcecie zobaczyć co wcześniej zmieniliśmy to zajrzyj tu!

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij