Pośrednicy

Chit chat – wywiad z Katarzyną Czerwiak

 

Postanowiłam przeprowadzić kilka krótkich wywiadów z osobami z branży nieruchomości. Dla Was to szansa, aby zaprezentować siebie, swój punkt widzenia oraz to jak postrzegacie pracę pośrednika nieruchomości. Myślę, że to również dobry moment, aby zatrzymać się i przypomnieć sobie dlaczego lubicie tę pracę. Porównać doświadczenia, poznać “starych wyjadaczy” z branży. Jak i świeże spojrzenie osób, które dopiero zaczynają przygodę jako pośrednik nieruchomości. Cykl rozpoczęłam od krótkiej rozmowy z …

index

Panie i Panowie przed Wami:

Katarzyna Czerwiak, na rynku nieruchomości od 1995 roku, od 2015 roku działa w Krakowie i okolicach w ramach grupa.pro. Pasjonatka nowych technologii, mobilności i Social Media

 

 Lubię moją pracę, ponieważ…

Katarzyna: Lubię moją pracę, bo jest zgodna z moim charakterem – mam stały kontakt z nowymi ludźmi, jednocześnie podtrzymuję relację z tymi, z którymi się polubiliśmy i świetnie nam się pracowało. Każdy nowy klient to potencjalnie kolejna ciekawa historia, trochę inny punkt widzenia, nowe informacje. Nie lubię jednostajności, powtarzalności, identyczności – więc moje marzenia spełnia praca, w której każda nieruchomość jest trochę inna i każdy człowiek jest przecież indywidualnością. Ponieważ osobiście obsługuję moich klientów od A do Z, więc codzienne czynności nieustająco się zmieniają – od ganiania po działkach, przez prezentację mieszkań, sesje zdjęciowe, analizę grup docelowych, branie udziału w szkoleniach i webinarach, szukanie wiedzy i najnowszych trendów marketingowych i rynkowych – na całe szczęście nie można się nudzić!

Najtrudniejsze w mojej pracy jest…

Katarzyna: Najtrudniejsza jest praca z negatywnymi emocjami. Towarzyszymy naszym klientom i w najpiękniejszych i w najtrudniejszych momentach życia. Gdy w grę wchodzą rozstania, śmierć ukochanych, konflikty w rodzinie – trzeba umieć znaleźć równowagę pomiędzy racjonalnością, współczuciem, empatią i znaleźć najlepsze dla wszystkich rozwiązanie.

 

Gdybym nie zajmowała się nieruchomościami to…

 
Katarzyna: Gdybym nie zajmowała się nieruchomościami to zajmowałabym się zapewne innym aspektem pracy z ludźmi. Teraz istnieje tak wiele możliwości rozwoju i wyboru drogi działania. Pociąga mnie zarówno marketing, Social Media, jak i Service Design. Z wielką przyjemnością biorę udział w przedsięwzięciach, które przybliżają mi nowoczesne rozwiązania – np w tamtym roku spędziłam weekend w ramach Global Service Jam, z końcem listopada wybieram się na World Usability Day Kraków 2015 – to nowe idee, świeże spojrzenia na funkcjonowanie w społeczeństwie i biznesie, z których można czerpać nie będąc obciążonym bezwładnością korporacji. Ostatnio przekonałam się również jak wiele frajdy sprawia mi prowadzenie szkoleń dla kolegów z branży nieruchomości w ramach recamp.pl – cieszy mnie gdy widzę jak zarażają się pomysłami na marketing w Social Media, kreatywne wykorzystanie Facebooka, działania w oparciu o technologie mobilne.

Katarzynie bardzo dziękuję za wywiad, niezmiernie miło było poznać. A Ty Drogi Czytelniku oczekuj cierpliwie następnego krótkiego, ale jakże treściwego poznania kolegów z branży. Kto będzie następny? Zgadniecie?

Save

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij