News

Puk, puk – kto tam? Zmiany Otodom, otworzysz?

Zobacz z czym do Ciebie przychodzimy i przekaż dobre nowiny innym. Tak, tak, ściany Otodom mają uszy i nie są głuche na Wasze zgłoszenia. Fundamenty już stoją stabilnie. Teraz zadbamy jeszcze bardziej o funkcjonalności serwisu oraz liczbę odwiedzin. Zobacz w jaki sposób to osiągamy!

Funkcjonalnie w Otodom:

•    Na stronach agencyjnych pojawiła się zaawansowana wyszukiwarka. Już teraz możecie wyświetlać oferty konkretnego agenta. Sama strona również przeszła małą metamorfozę pod względem wyglądu. Mamy nadzieję, że się podoba.

•    Od paru dni ukrywamy adresy e-mail w opisach ogłoszeń, co pozwoli nam precyzyjnie przedstawić Wam statystyki zapytań z Otodom.

•    W powiadomieniach z zapytaniami do ogłoszeń prezentujemy teraz ID numeru w biurze tuż obok tytułu ogłoszenia.

•    Można już przedłużyć wiele ogłoszeń na raz w panelu konta.

•    Nie można dodawać zdjęć mniejszych niż 300×300 pikseli. Ma to na celu zwiększenie jakości prezentowanych ogłoszeń.

Zwiększamy zasięg:

 

•    Kampania reklamowa w internecie już przynosi efekty- o tym pisaliśmy na blogu.

•    Nowa forma promocji ogłoszeń. Już teraz możecie wypróbować promocję VIP i w ten sposób dotrzeć do większej rzeszy potencjalnych klientów. Jak to działa? Przeczytajcie o tym w Centrum Pomocy.

•    Prawie co tydzień jesteśmy na targach w rożnych miastach i tam prezentujemy Otodom, a tym samym Wasze ogłoszenia i wizytówki Waszych firm.  Zobacz gdzie jeszcze będziemy. 

•    Kampania zadanie:mieszkanie ma za zadanie zwiększyć ilość osób korzystających z usług pośrednika. Także na targach często o niej opowiadamy.
  
•    Nowa usługa – użytkownik wysyłając wiadomość do ogłoszenia może wyrazić chęć otrzymania podobnych ogłoszeń na maila. Po 30 minutach system dobiera 3  najpopularniejsze ogłoszenia, które są podobne pod względem parametrów i do których dana osoba jeszcze nie wysłała zapytania. Możliwe, że właśnie w ten sposób dotrze do nieruchomości, która spełnia jej oczekiwania, a którą wcześniej przeoczyła. Liczymy na to! Funkcję tę oczywiście będzie można odznaczyć w panelu konta.

Niech rozbrzmiewa przysłowie “czym chata bogata tym rada”. Wy dzielicie się z nami pomysłami. My zasięgiem i przestrzenią, na której możecie spotkać się z kupującym, sprzedającym, z pośrednikiem lub deweloperem. Niedługo zapewne kolejna dawka nowinek. Tymczasem dziękujemy za doczytanie do końca i życzymy wielu transakcji.

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij