News

Przyjemne dobrego początki

Czy zastanawialiście się kiedyś, co łączy Otodom z:
serialem „Ranczo”,  postacią Borata, klaszczącym chórem Piotra Rubika i stacją  Włoszczowa-Północ?  

 

Drobna podpowiedź

 

Jest  to  4 cyfrowa liczba oznaczająca pewien wyjątkowy rok.  A wyjątkowy, bo premierowy i to nie tylko dla wyżej wymienionych…

Czy już wiecie co mam na myśli? Zgadza się! Tak samo jak telewizyjne „Ranczo” zadebiutowaliśmy w 2006 roku. To właśnie wtedy,  9 lat temu,  jesienią, pierwsza odsłona serwisu w niebiesko-biało-zielonych barwach ujrzała światło dzienne. A było to dokładnie 4 października.

 

Początki Otodom

 

Część z Was jest z nami już od tamtego momentu, trochę większa część dołączyła w późniejszych latach. Niezależnie od tego mam nadzieję, że wszyscy znajdziecie chwilę na krótką, sentymentalną podróż w czasie. I że Wy też z uśmiechem wspominacie ten oto widok:

…bo szmat czasu wyglądaliśmy właśnie w ten sposób. Nasza siedziba mieściła się wtedy przy ulicy  Marcelińskiej w Poznaniu, numery telefonów były zupełnie inne, a formalnie należeliśmy do spółki o nazwie Otomoto:
Stan na październik 2006, źródło: web.archive.org. 

Następne wcielenie

 
Z biegiem lat rośliśmy, a serwis pęczniał od dodawanych przez Was ogłoszeń. W wyglądzie nie zmienialiśmy zbyt wiele, aż do pewnego lata. Który to był rok? Może sami będziecie wiedzieć:

Oto jak zmieniliśmy się w 2013 roku. Nasze barwy się wyostrzyły, choć nie przesadnie, serwis zyskał nowocześniejszy wygląd, a Wy…wszystko wskazuje na to, że byliście z tej zmiany bardzo zadowoleni:


http://www.spidersweb.pl/2013/08/nowa-strona-otodom.html

Teraźniejszość

 

Z widokiem jak wyżej pozostaliśmy aż do sierpnia 2015, kiedy to świat nagle przyśpieszył,  a dalszą historię to już pewnie wszyscy znacie. Niech jej symbolem będzie to zdjęcie:

Tak wyglądamy w tym momencie. Mamy nowe logo, odmienione barwy i odświeżony układ serwisu. Jesteśmy teraz częścią koncernu Naspers. Zmieniamy się może trochę szybciej niż kiedyś, bo i świat wokół jest jakby bardziej dynamiczny. Jedno jest natomiast pewne. Jesteśmy z Wami już od 9 lat i dziękujemy Wam za ten czas. Mamy nadzieję, że Wy też nie wyobrażacie sobie codziennej pracy bez Otodom.
PS 1: A oto nasz 9 – rocznicowy tort:
PS 2: Pamiętajcie, że za rok będzie bardziej okrągło!

 

Save

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij