News

Niech będzie nas widać, niech będzie nas słychać!

Jestem ciekawy czy rozpędziliście się już w tym tygodniu. Czy po poniedziałkowym zaspaniu, zdążyliście już wejść na właściwe, intensywne, wtorkowe obroty. Czy też może myślicie już o wigilii weekendu, czyli czwartku, który traktujecie jako krótką przygrywkę, uwerturę poprzedzającą piątek?

U nas jak zwykle dużo się dzieje! Zapewne zdążyliście się do tego przyzwyczaić w ostatnich tygodniach, dlatego nie zamierzamy zmieniać tej tendencji! Co się będzie działo? Panie i Panowie – opanowujemy sieć i zaczynamy internetową kampanię wizerunkową “Adresujemy marzenia“. Startujemy już jutro i na pewno nie będzie można nas przeoczyć!

Adresujemy marzenia” będzie kampanią typowo wizerunkową, skierowaną do Internautów. Zależy nam, aby pokazać osobom surfującym w sieci, że Otodom nadaje pięknym marzeniom o własnym domu rzeczywisty adres. Chcemy zakomunikować, że jesteśmy portalem, dzięki któremu marzenia o własnych “czterech kątach” zaczynają nabierać realnego kształtu. Wychodzimy z założenia, że szklanka jest zawsze do połowy pełna, marzenia są po to, żeby je spełniać, a Otodom jest najlepszym miejscem do ich realizacji…na pewno do tych związanych ze znalezieniem swojego miejsca na ziemi!

Przez kilka najbliższych tygodni zamierzamy pokazywać się nie tylko w najpopularniejszych serwisach i portalach internetowych w Waszych komputerach, ale chcemy także silnie zaznaczyć naszą obecność wśród osób korzystających z urządzeń mobilnych. Zdajemy sobie sprawę, że w “mobile’u” tkwi moc i siła – w końcu już około 30% poszukujących ogłoszeń w Otodom to osoby używające tego typu sprzętu!

Na końcu potwierdzam wszystkim ciekawskim – tak, wizualizacje widoczne w tekście pochodzą z naszej kampanii i od jutra będą w wesoły sposób “śmigać po sieci”. We wpisie znajdują się co prawda trzy spośród wszystkich, ale chciałem uchylić przed Wami rąbka tajemnicy, żebyście mieli okazję jako pierwsi zobaczyć je na własne oczy. Mam nadzieję, że na wszystkie pozostałe uda się Wam wpaść buszując w internecie!

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij