fbpx

Ja, kość – a Ty ?

Nasza codzienność składa się z ciągłych decyzji, wyborów, zadawania pytań i poszukiwania na nie odpowiedzi. Te ostatnie pełnią funkcję drogowskazów i określają to czego chcemy i w jaki sposób patrzymy na świat. Przecież odpowiedzenie sobie na tak kluczowe pytanie jak „czy szklanka jest pełna, czy też pusta do połowy?” kształtuje nie tylko to jak myślimy o otaczającym nas świecie i jak go postrzegamy, ale również w jasny sposób determinuje nasze działania.

My też w ostatnim czasie postanowiliśmy zadać sobie pytanie z gatunku tych, ocierających się o „istotę rzeczy”. Szukaliśmy sensu wszystkiego w jednej, krótkiej frazie „co jest ważniejsze: ilość czy jakość?”. Okazało się, że odpowiedź stanęła przed naszymi oczami w pełni swojego piękna, w oślepiającym blasku! Tak, chcemy stawiać na jakość i chcemy, żeby Otodom był dla niej spokojną przystanią!

Jesteśmy przekonani, że budowanie jakości w naszym
portalu jest możliwe wyłącznie dwutorowo, czyli zależy w równej mierze
od
Was, ogłoszeniodawców, czyli od osób dbających o jak najwyższy standard
wprowadzanych ofert, oraz od nas, czyli osób dbających najwyższy
standard usług i funkcjonalności oraz o to, aby w Otodom obowiązywały
jasne oraz równe zasady współpracy dla każdego z Użytkowników.

Ale dość już tych przydługich, parafilozoficznych wynurzeń! Zdajemy sobie sprawę, że oczekujecie od nas konkretów i podobnie jak wszystko inne, również jakość może dla każdego oznaczać coś innego i możecie zastanawiać się „o co im chodzi” kiedy o niej mówimy.

Poniżej znajdziecie trzy rzeczy, o które będziemy dbać, oraz których będziemy od siebie wymagać w kontekście jakości.

Nowe narzędzia i programy – chcemy wdrażać nowe funkcjonalności, które zapewnią, że będziecie mogli w unikalny sposób wypromować swoje ogłoszenia. Miedzy innymi w najbliższym czasie będziemy reaktywować w nowej odsłonie program „Sprzedaj z Otodom„, za pomocą którego będziecie mogli intensywnie promować swoje oferty, co do których macie zawartą umowę na wyłączność.


Porządek na listingach – chcemy jeszcze większą wagę przywiązywać do ogłoszeń zamieszczonych w naszym serwisie. Zdajemy sobie sprawę, że w Otodom pojawiają się ogłoszenia, które nie są zgodne z naszym regulaminem. Chcemy skutecznie moderować zawartość naszego portalu, aby w Otodom nie pojawiały się np. „oferty za złotówkę” lub ogłoszenia, które zostały wielokrotnie powielone.

Pomoc bezpośrednia – jak dobrze wiecie cały czas prowadzimy Akademię Rozwoju Agenta, czyli popularną „Arę”, podczas, której możecie spotkać się z nami „twarzą w twarz”. Kończymy właśnie drugi cykl spotkań i rozpoczniemy niebawem trzecią odsłonę, którą chcemy poświęcić właśnie jakości i temu w jaki sposób stworzyć ogłoszenie idealne.

Po prostu chcemy zacząć odmieniać słowo jakość we wszystkich przypadkach i mamy nadzieję, że myślicie podobnie do nas!

Pozdrawiamy.