fbpx

Akcja: Parapetówka czyli witajcie w kosmosie!

Uwaga, uwaga! Jest 17. września. Coś wisi w powietrzu…
Po Pixelu krążą dziwne wiadomości. Pojawiają się plotki, że wysyłane są z odległych galaktyk i zwiastują przyszłość. Przyszłość całego wszechświata naszej grupy.
Napsers ogłasza parapetówkę.

Parapetówka w Concordia Design
Dzieli nas na kilkunastoosobowe grupy, mieszając mieszkańców trzech sąsiadujących ze sobą planet: OLX, Otomoto i naszego Otodomku. Jesteśmy odpowiedzialni absolutnie za wszystko- organizujemy imprezę. Jeśli komuś powinie się noga, może ona nie dojść do skutku. Musimy działać sprawnie i pewnie, żeby zdążyć na czas. A przede wszystkim zespołowo!
Zostajemy tajnie nazwani Podajnikami, Nastrojem, czy też Powierzchniami Płaskimi i współpracujemy w podziemiu. Kosmiczna radość ma zająć wnętrze Concordia Design, budynku przepełnionego nowoczesnością, innowacyjnością i przede wszystkim pasją.
Wrota otwierają się dla nas 1. października. Wyposażeni w najróżniejsze atrybuty odpowiednie dla grup wkraczamy do budynku.
Rusza odprawa załogi. Głównodowodzący wkraczają na miejsca. Opowiadają o tym, co udało się zrobić w ostatnim czasie i co przed nami.

Dyrektor Otodom Monika Rudnicka

 

Mamy szerokie horyzonty i wiele można by tu powiedzieć… Ale co w tym wszystkim jest najważniejsze? Współpraca. Razem cieszymy się z osiągnięć i nie boimy się rozmów o niepowodzeniach, bo dzięki nim uczymy się i pozwalamy sobie na wysokie loty.
Odprawa zostaje zakończona. Ruszamy do boju. Na sali w mgnieniu oka pojawiają się dekoracje i rozbrzmiewa muzyka.

Ścianki działowe z kartonów, używane dywany, ceraty itd. Każdy się postarał jak potrafił najlepiej.
Prace na wysokościach, czyli w służbie Dekoracyjni.
Wokół wszędzie szczęśliwi kosmici.
W powietrzu magiczny pył.

Transmisja zostaje zakończona.
Bez odbioru.Pointa z tej opowieści jest taka: mimo że na co dzień zajmujemy się różną tematyką, nie zastanawiamy
się, kto z jakiej planety pochodzi, bo poruszamy się między nimi z
prędkością światła i na każdej czujemy się jak u siebie. Łączy nas Naspers Classifieds. Serwisy ogłoszeniowe Grupy Allegro stały się teraz nową firmą i stąd nasze święto. Tworzymy nową rzeczywistość i mamy nadzieję, że będziecie ją tworzyć razem z nami. Bo najważniejsze jest, że Otodom, OLX i Otomoto czerpią z siebie nawzajem – w tym tkwi nasza siła !

Save

Beata Kowalewska
Senior Quality Specialist