fbpx

Pomadki Otodom?- tylko na targach w Krakowie

Czas biegnie nieubłaganie szybko, liście lecą z drzew, a za nami kolejny targowy weekend. Tym razem porozmawiać z Wami mogliśmy w Krakowie. Zobaczcie co się tam działo!

Co, gdzie, kiedy i jak?

Już od 9 rano w sobotę 19 września niecierpliwie czekaliśmy w hali EXPO. Deszczowa pogoda mogła pokrzyżować plany.  Jednak ci, którym udało dotrzeć  na targi na pewno nie żałują rozmów z naszymi ekspertami: nieustraszoną Dorotą Dwornik oraz weteranem rozmów Wojtkiem Kadulą. Duet doskonały!

Na stoisku częstowaliśmy czekoladkami, które przez miejscowych nazywane są „pomadkami”. W pierwszej chwili wywołało to lekkie zakłopotanie, gdy pewien deweloper spytał: „Czy może prosić pomadkę”. Aromatyczna kawa serwowana przez baristę Łukasza, była idealną okazją do wyjaśnienia tego zabawnego nieporozumienia.

Gdy barista miał przerwę, Wojtek Kadula, – człowiek o tysiącu twarzach – wkradał się za ster expresu i  serwował Wam gorące napoje. Tu przyłapany na tymże uczynku:

 

O czym można było z nami porozmawiać?

Po pierwsze…
Poszukującym nieruchomości  propagowaliśmy współpracę z pośrednikami za pomocą naszej nowej strony www.zadaniemieszkanie.pl

Po drugie…
Deweloperzy i biura nieruchomości mogli zgłosić się do nas na bezpłatne warsztaty  Akademii Rozwoju Agenta. Jesteśmy już w trakcie II edycji warsztatów, których tematyką jest: Mierzenie efektywności działań w Internecie. Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o Akademii, zapraszamy na stronę: www.ara.otodom.pl

Po trzecie….
Nasze hostessy dbały o uczestników targów  i wyjaśniały im jak zamówić w Otodom powiadomienia o nowych, spełniających wybrane kryteria, ofertach.

Ponownie żałujemy, że tak mało czasu mieliśmy dla Was. Jednak nic straconego! 26 września widzimy się w Toruniu. Kto nas odwiedzi? Mamy nadzieję, że wszyscy. Do zobaczenia!

Save