News

Kto był w Gdańsku?- relacja z targów Trójmiejskiej Jesieni Mieszkaniowej

Kolejne targi mieszkań i domów za nami.  Tym razem odwiedziliśmy gdańskie AmberExpo i mieliśmy okazję zaprezentować się podczas Trójmiejskiej Jesieni Mieszkaniowej. Dwa dni minęły w mgnieniu oka, a to dzięki niezwykle rozmownym odwiedzającym.

 

Kto poszukuje nieruchomości w Trójmieście?

 

Znamy już odpowiedź na to pytanie. Najczęstszymi gośćmi naszego stoiska były pary z małymi dziećmi, które chciały znaleźć mieszkanie lub dom na długie lata. Podpowiadaliśmy, jak szukać nieruchomości marzeń, i tłumaczyliśmy, dlaczego warto jest korzystać z usług pośredników oraz czego można od nich oczekiwać. Jeśli również dla Was ta tematyka wydaje się interesująca, koniecznie zajrzyjcie na stronę http://zadaniemieszkanie.pl
Znajdziecie na niej między innymi  informacje o tym, co zapewniają agenci nieruchomości i dlaczego powinniście się czuć z nimi bezpiecznie, dlaczego umowy na wyłączność są korzystne i jak wybrać odpowiedniego pośrednika.

Z kim i o czym rozmawialiśmy?

Odwiedzali nas także liczni goście, którzy na co dzień prezentują w Otodom swoje oferty. Nie tylko klienci indywidualni, ale również deweloperzy i biura nieruchomości.
Z tymi ostatnimi mieliśmy okazję porozmawiać o Akademii Rozwoju Agenta i – co nas niezwykle cieszy- wysłuchać na jej temat samych pozytywnych opinii. Jesteśmy właśnie w trakcie drugiej edycji warsztatów, których tematyką jest: Mierzenie efektywności działań w Internecie. Kto jeszcze nie był tego serdecznie zapraszamy do zapisania się już dziś na stronie: http://ara.otodom.pl
Nasze hostessy natomiast podpowiadały uczestnikom targów, jak zamówić w Otodom powiadomienia o  nowych ofertach spełniających wybrane kryteria, co cieszyło się
niemałym zainteresowaniem.

 

Nasze stoisko….

 

Do pysznej kawy, którą raczy gości nasz Barista, dołączyły czekoladki z limitowanej otodomowej edycji. Zapewniamy, że kuszą one nie tylko oko.

Rozstania bywają trudne

Żałujemy, że nie mogłyśmy zostać w Gdańsku na dłużej i zapewne jeszcze tam zawitamy. Moc wrażeń, których doznałyśmy pozostanie nam w pamięci na długo:

A w tym tygodniu odwiedzimy Kraków. Czy Kraków nas słyszy?

Pozdrawiam,

Beata Kowalewska

Save

Save

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij