News

Z dziennika pracownika Otodom – otwarci na zmiany

To już 23 dzień po odsłonie nowej strony. Wszyscy zmęczeni, ale wiemy, że działamy ku chwale rynku nieruchomości.  Wierzymy, że trud zostanie uwieńczony sukcesem.

Nocne stawianie bazy 

28 lipca godzina 04:32 wszyscy dostają wiadomość od pułkownika z poligonu: stało się! Otodom działa w nowej wersji. Ulga i satysfakcja. Wielomiesięczna praca została ukazana światu. Sukces i szczęście. Ale już wtedy wszystkie jednostki były podniesione w stan alarmu.  Albowiem wiedzieliśmy, że użytkownicy naszego serwisu będą  potrzebować pomocy. Teren jeszcze nieznany, ścieżki niewydeptane, ryzyko pomyłki duże…

Pierwsze bombardowanie  

Czwartek 29 lipca od godziny 9:00 odebraliśmy pierwsze telefony i maile od Was. Przed pierwszym telefonem każdy odczuwał stres. Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, a jednocześnie wiedzieliśmy, że nie możemy Was zawieść. Dziękujemy za słowa otuchy, które ponownie uświadomiły nam,  że sprawa, o którą walczymy,  jest ważna i dla Was. Byliście jak żołnierze z pola bitwy, którzy na bieżąco nas informowali, gdzie wysłać jednostki. Dziękujemy!

To Wy w liczbach:
W pierwszym tygodniu zmian odnotowaliśmy 805 telefonów i prawie 1000 wiadomości.
Innymi kanałami też nadawaliście:
– ponad 700 sugestii przez „przekaż sugestię” na stronie
– ponad 80 długich maili otrzymaliśmy w pierwszym tygodniu na nowy@otodom.pl
– 110 komentarzy na facebookowej grupie pośredników nieruchomości
– 25 wiadomości i komentarzy na facebook

Nie jesteśmy głusi na sygnały z pola bitwy….

Saper

Hubert Wawrzyniak – bardzo poważna rola, pomylić się może tylko raz, gdy rozpoznaje i neutralizuje niebezpieczne ładunki. To on szereguje zgłaszane błędy i sugestie:

•    Critical – poważny błąd, wysłać oddziały specjalne natychmiast!
•    Major – istotny błąd, ale ofiar nie będzie. Wysłać oddziały.
•    Minor – mniejszy błąd. Po powrocie oddziałów wysłać je jeszcze raz na nowe pole bitwy.
•    Trival – drobna sprawa. Wysłać oddziały jak tylko sytuacja będzie opanowana.
•    Later –  bardzo drobna sprawa. Wysłać oddziały jak tylko wrócą i opanują wszystkie pola powyżej.
•    Missing feature – funkcjonalność, której nie ma jeszcze w nowej wersji. Opracować plan operacyjny i wykonać!

Rozminowanie terenów i obiektów, wysadzanie niewybuchów i niewypałów,
oczyszczanie terenu z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych niesie ze sobą ryzyko…

Sanitariuszka 

Wspaniała dziewuszka
Agata Polińska – zapewne większość z Was ją zna. Do rany przyłóż dziewucha z krwi i kości. To ona odpowiadała na wszystkie pytania w social mediach. Czuwała  i reagowała z prędkością błyskawicy, aby zaspokoić Waszą ciekawość. Na forach jak na strzelnicy przyjmowała słowa krytyki i od razu reagowała wyjaśniając istotę zmiany. To tylko kropla w morzu jej zasług.

Arowcy w boju 

Nie chowamy głowy w Internet. Nasi dzielni chłopcy: Marcin Kawecki, Wojciech Kadula, Łukasz Domański, Grzegorz Sawicki  spotykali się z Wami oko w oko i przygotowywali Was do zmian. Odpowiadali na wszystkie wątpliwości  po zakończeniu szkolenia. Wszystkie sugestie oczywiście przekazywane zostały do sapera, który podjął właściwe decyzje. W ostatnim czasie zbiórki odbyły się w: Toruniu, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Białystoku, Katowicach i Krakowie. Nadal Arowcy działają w terenie. Zobacz gdzie jest najbliższa zbiórka: http://ara.otodom.pl/

Nie ma ofiar 

Często słyszeliśmy, że ta zmiana to testy na żywym organizmie. Zapewniamy Was, że inaczej się nie dało. Przy tak dużym i skomplikowanym serwisie nie wszystko można  przetestować w środowisku beta. Wiemy, że wiele spraw się nałożyło i to nie był też dla Was łatwy czas. Dlatego dziękujemy, że znaleźliście chwilę, aby zgłaszać nam na bieżąco wszelkie błędy, bolączki i sugestie. Jak widzicie Wasz głos został natychmiastowo wysłuchany już w pierwszych dniach.
I nadal w ten sposób pracujemy.
Obecnie staramy się przywrócić między innymi szukanie po mapie. W międzyczasie nasze oddziały cały czas pracują nad udoskonaleniem szeregu spraw, które mogą być niewidoczne gołym okiem.

W tym krótkim tekście wymieniłam tylko kilka osób, z którymi macie najbliższy kontakt. Ale nad Otodom czuwa jeszcze długa lista specjalistów różnych dziedzin, którzy pracują nad tym, aby serwis Otodom był produktem najwyższej jakości! Czekamy na dalsze sygnały od Was!

PS zobaczcie co napisał o nas korespondent wojenny http://www.spidersweb.pl/2015/07/otodom-zmiany.html

Czytaj dalej

Dorota Dwornik

Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij