fbpx

Gotowi na zmiany?

Już 28 lipca zobaczysz nową odsłonę największego polskiego serwisu ogłoszeń nieruchomości.

Od dłuższego czasu pracowaliśmy zarówno nad zmianą platformy technologicznej Otodom oraz nad nowym, zgodnym z najnowszymi trendami wyglądem i tym, aby wygodniej korzystało się Tobie z naszego serwisu.

Jakich zmian możesz się spodziewać?


Dostępny wszędzie i dla wszystkich

Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera, tabletu czy smartfona – będziesz miał nieograniczony dostęp do Otodom. Serwis będzie się dostosowywał do wielkości ekranu dowolnego komputera, tabletu czy smartfona. To oznacza znacznie wygodniejsze wyszukiwanie i przeglądanie ofert. Komfortowa wyszukiwarka

Nasza nowa, inteligentna wyszukiwarka, podpowie Ci lokalizację w jakiej szukasz nieruchomości. 
Jeśli interesują Cię na przykład nieruchomości w okolicy którejś z dzielnic miasta (ale na przykład leżące już poza jego granicami), możesz wybrać odległość od danej lokalizacji, jaka będzie dla Ciebie optymalna.
Szukasz domu w bliźniaku lub szeregowcu? Nie będziesz musiał wyszukiwać dwa razy – teraz możesz zaznaczyć kilka opcji na raz w polach do wyboru.
Odwiedzasz Otodom regularnie, aby znaleźć wymarzone mieszkanie? Przygotowaliśmy dla Ciebie opcję zapisania Twoich wyszukiwań. Dzięki temu nie będziesz musiał tracić czasu, aby kolejny raz wybierać interesujące Cię parametry. 


Czytelna lista ogłoszeń

Jeśli poszukujesz nieruchomości, nie będziesz musiał przebijać się przez długą listę ogłoszeń promowanych. Na każdej stronie z listą ogłoszeń zobaczysz tylko trzy oferty promowane. Ale nie martw się, nie ominie Cię żadna nowa nieruchomość – oferty wypromowane za pomocą „TOP – początek listy” będą wyświetlane również w sekcji wszystkie ogłoszenia.
Ponadto, sprawiliśmy, że lista ogłoszeń jest teraz bardziej czytelna. Zobaczysz na niej najważniejsze parametry ofert. 


Uporządkowana strona oferty

W centralnym miejscu oferty znajdzie się galeria zdjęć – teraz większa i bardziej atrakcyjna. Również parametry nieruchomości są zaprezentowane w sposób bardziej przejrzysty i uporządkowany.
Jesteś zainteresowany nieruchomością? Nie będziesz musiał długo szukać, jak skontaktować się z ogłoszeniodawcą – dane kontaktowe będą umieszczone zawsze w prawej kolumnie i będą podążały za Tobą podczas przewijania strony.

Łatwe dodawanie i zarządzanie ogłoszeniami

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość, możesz zamieścić ogłoszenie bez logowania i zakładania konta z serwisie. 
Maksymalnie uprościliśmy formularz dodawania ogłoszenia tak, abyś jeszcze szybciej i wygodniej pokazał swoją nieruchomość milionom poszukującym. Pamiętaj, że teraz oferty prywatne wystawione w serwisie Otodom automatycznie i za darmo publikowane są w serwisie Allegro i OLX.
Jeżeli nie chcesz wskazywać dokładnej lokalizacji Twojej nieruchomości, możesz określić jej przybliżone położenie. A gdyby zdarzyło Ci się zrobić zdjęcia, które na komputerze wyświetla się „do góry nogami” w formularzu możesz je w prosty sposób obrócić
Całkowicie przebudowany panel użytkownika pozwoli Ci na szybszą reakcję i podejmowanie decyzji względem Twoich ofert.
Do tego wszystkie wiadomości, które wymienisz z potencjalnymi zainteresowanymi Twoją ofertą znajdziesz w osobnej zakładce na Twoim koncie. Będziesz miał do nich dostęp z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i z dowolnego urządzenia.


Zmiany technologiczne

Nasz serwis zbudowany będzie w oparciu o światowej klasy platformę technologiczną, z której korzysta kilkadziesiąt serwisów internetowych Grupy Naspers na całym świecie. 
Co to zmienia? Nową platformę wprowadzamy po to, abyśmy mogli szybciej dokonywać zmian, wynikających zarówno z zmieniających się wymagań internautów i naszych klientów, jak i ze zmieniających się trendów w świecie online.

Co, jeśli coś nie działa?

Jak to często bywa przy wprowadzaniu nowych rozwiązań, na początku mogą pojawić się trudności i obszary do poprawy. Jeśli zatem natrafisz na jakieś niedogodności związane z korzystaniem z serwisu lub chciałbyś wyrazić swoją opinię, pisz do nas na adres: 
nowy@otodom.pl
Jesteś agentem nieruchomości?

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną stronę, na której możesz zapoznać się ze zmianami i zapisać się na spotkanie w ramach Akademii Rozwoju Agenta. Na szkoleniu pod tytułem: „Mierzenie efektywności działań w internecie” będziesz mógł porozmawiać z nami o tym, co czeka w najbliższym czasie serwis Otodom.

Dowiedz się więcej: otodom.pl/OtworzSieNaZmiany

Agata Polińska
Head of Marketing Otodom