News

Nowe, odświeżone promowania!

Niedawno wysłaliśmy do Was maile w sprawie zmiany formy promowań. Ci, którzy przeczytali informację od nas, wiedzą jakie nowości wprowadzamy.  Ale są też tacy, którzy jeszcze nie zaznajomili się ze zmianami. Dlatego  krótko wyjaśnimy, co nowego czeka Was wkrótce w Otodom.

Po analizie wielu sugestii oraz wielomiesięcznych obserwacjach okazało się, że część użytkowników, poszukujących nieruchomości, pomija listę wyróżnionych. Dotyczy to w szczególności osób poszukujących nieruchomości od dłuższego czasu. Często mają oni wrażenie, że ogłoszenia promowane to takie, które już widzieli. My wiemy, że tak nie jest. Dlatego, aby już nikt nie unikał waszych promowanych ogłoszeń, zdecydowaliśmy się na zmianę form wyróżnień. Nie ma szans, żeby teraz Wasze ogłoszenia zostały przeoczone!

TOP-początek listy


Tak  nazywała się będzie nowa forma wyróżnienia ogłoszenia, która już 28 lipca zastąpi dotychczasowy “początek listy ogłoszeń”.
Podobny model sprawdził się już w wielu globalnych platformach, między innymi w serwisie OLX.
Chcielibyśmy wypróbować go również w serwisie Otodom.
Jak to będzie działać?1. Pierwsze trzy pozycje na dowolnej (a nawet ostatniej) stronie wyników wyszukiwania są zarezerwowane dla ofert z wykupionym promowaniem TOP – początek listy (i oczywiście spełniających kryteria wyszukiwania użytkownika).

2. Jeśli dla danych kryteriów szukania są więcej niż trzy wypromowane ogłoszenia, będą one wyświetlane losowo. Mechanizm równomiernie dobiera oferty do emisji, tak  by ostatecznie każde wypromowane ogłoszenie miało równą liczbę wyświetleń na liście. Każde przeładowanie strony wyników wyszukiwania spowoduje wyświetlenie nowej puli ofert promowanych.

3. Oferty wypromowane za pomocą TOP – początek listy będą wyświetlane również w sekcji wszystkie ogłoszenia i dodatkowo opatrzone będą kolorową szarfą, wyróżniającą je wśród pozostałych ofert.

Jak to wpłynie na widoczność Twoich ofert?

  • Nie ma ryzyka, że szukający przegapią Twoją ofertę. 
  • Twoja promowana oferta będzie stale obecna również na liście wszystkich ogłoszeń. A więc pozostanie zauważona nawet, jeśli użytkownicy będą celowo omijali sekcję promowanych ogłoszeń. Co więcej, promowana oferta będzie na liście wszystkich ogłoszeń bardziej widoczna – zostanie opatrzona kolorową szarfą.
  • Twoja oferta może być na pierwszym miejscu na liście nawet w ostatnim dniu promowania! 
  • Losowe dobieranie ogłoszeń do sekcji ofert promowanych sprawia, że zainteresowanie Twoją ofertą będzie równie wysokie przez cały okres promowania (a nie tylko przez pierwszych kilka dni). To z kolei oznacza większą wygodę w zarządzaniu ofertami.
  • Niezmiennie niska cena. 
  • Większe zaangażowanie poszukującego

Koszt wyróżnienia TOP – początek listy to jedyne 19 zł netto na 15 dni (a w pakietach jeszcze taniej!)
Przewidywalna i krótka liczba ogłoszeń promowanych sprawi, że użytkownik będzie zadowolony z korzystania z serwisu Otodom i z jeszcze większym zaangażowaniem będzie przeglądał oferty, bez pomijania ofert wyróżnionych. Wierzymy, że dzięki temu z chęcią będzie kontaktował się z ogłoszeniodawcami, co poprawi skuteczność Waszych ogłoszeń.

Masz pytania? Chciałbyś wyrazić swoje wątpliwości? Skontaktuj się z nami!
Aby z nami porozmawiać zadzwoń pod numer: +48 61 630 60 07 lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij